Batur'dan Mücadeleye Devam Yemeği

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, 1 Kasım seçimlerinde sandık görevlisi olarak görev yapan CHP’liler için bir yemek düzenledi.

Batur'dan Mücadeleye Devam Yemeği
 
Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi’nde Belediye Başkan Abdül Batur tarafından gerçekleştirilen "İktidara kadar Mücadeleye devam" yemeğine 500 sandık görevlisi katıldı. Yemeğe Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ve sandık görevlilerinin yanı sıra CHP İzmir milletvekilleri Ali Yiğit, Özcan Purçu, Musa Çam, CHP İzmir milletvekili adayları Ednan Arslan, Selda Erdan Kılıç, CHP Narlıdere İlçe Başkanı Cafer Esen, CHP Narlıdere ilçe yönetimi, CHP Narlıdere Kadın Kolları, CHP Narlıdere Gençlik Kolları, Belediye Meclis üyeleri ve muhtarlar da katıldı.
 
Yemekte konuşan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, "Narlıdere ilçe örgütü 7 Haziran’dan 1 Kasım seçimlere kadar çalışmalarını son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş ve yüzde 4.2’lik bir artış sağlamıştır. 2000 yılından bugüne kadar gösterilen özveri ile her seçimden alnımızın akı ve rekorlarla çıktık. Bu yüzden sizlere minnettarız ve şükran borçluyuz. Türkiye genelinde istediğimiz neticeleri alamdık. Son derece üzgünüz. CHP olarak önümüzde kurultay süreci bulunuyor. Bu konuları neden ve niçinlerini tartışacağız ve görüşeceğiz. CHP’nin daha iyi noktalara gelebilmesi için gereken mücadeleyi yapacağız. Bir kez daha hepimiz bir aradayken açık bir şekilde ifade etmek isterim ki; Cumhuriyet Halk Partisinde genel başkan sorunu yoktur. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’dur ve her iki seçim sürecinde aslanlar gibi çalışarak mücadelesini vermiştir. Bunu son derece açık yüreklilikle ifade ediyorum bir kurultay delegesi olarak ben Sayın Kılıçdaroğlu’nun sonuna kadar arkasındayım. Asıl olarak partide görevlerini yapmayanlardan hesap sormak lazımdır" dedi.
 
CHP İzmir milletvekilleri Ali Yiğit, Özcan Purçu ve Musa Çam da yaptıkları başarılı çalışmalarla Narlıdere’de CHP’yi 4 puan yukarı taşıyan tüm ilçe örgütüne teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2015, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER