banner9

Batur'dan 8 Mart Ziyareti

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Güven Erkaya Kapalı Spor Salonunda kurs gören bayan kursiyerlere sürpriz bir ziyarette bulunarak, 8 Mart Dünya kadınlar günlerini kutladı.

Batur'dan 8 Mart Ziyareti
 
Spor salonuna gelen Başkan Batur’u coşku ile karşılayan bayanlar bir süre başkanla sohbet etti. Batur tüm kadınlara karanfil dağıtırken ’ Türkiye’yi kadınlar kurtaracak, bunu sakın unutmayın’ diyerek kadınlara duyduğu güveni ve kadınlara düşen görevi hatırlattı.
 
Batur “Kadınlarımızın spor salonumuzu böyle aktif bir şekilde kullanmasından son derece memnunuz. Zaten kadınlar hayatın her alanında görmek tek isteğimizdir. Yerel seçimlerde bizim en çok destek gördüğümüz, elimiz, ayağımız ve gözümüz olan kadınlarımıza ne yapsak azdır. Ülke olarak bu kötü gidişatın önüne geçmek için en büyük beklentimiz yine kadınlardır. Atatürk’ün çağdaş kadınlarının bizleri aydınlığa taşıyacağına olan inancımız tamdır. Hiç ayrımda bulunmadan tüm kadınlarımızın Dünya kadınlar gününü kutluyor, her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek istiyorum" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER