banner9

Batur Öğretmenlerle Yemekte Buluştu

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, ilçedeki okullarda görev yapan öğretmenler onuruna 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle yemek verdi.

Batur Öğretmenlerle Yemekte Buluştu
 
Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen yemekte öğretmenler, bu özel günü coşku içinde kutladı. Narlıdere Belediyesi’nin geleneksel olarak her yıl düzenlediği Öğretmenler Günü kutlama etkinliğine başta Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere ilçe Emniyet Müdürü Soner Özbaşı, Narlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koçak, Narlıdere Belediyesi meclis üyeleri, Narlıdere’de bulunan tüm eğitim kurumları yönetici ve öğretmenleri katıldı.
 
Yemekte konuşma yapan Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur "Cumhuriyetimizin bugünlere gelmesinde Ulu Önder Mustafa kemal Atatürk’ün en önemli devrimlerden biri olan eğitim konusunda yaptığı devrimlere borçluyuz. Bizler, hem yönetici ve eğitimciler ona layık olmamız, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine getirirken onun bize emanet ettiği cumhuriyetin ilkelerine sahip çıkmalıyız. Narlıdere’de belediye olarak, yerel yönetim olarak çocuklarımızın sağlıklı eğitim alabilmeleri için tüm okullarımızın hizmetindeyiz" dedi.
 
Narlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koçak da bu kutsal görevi yapmaktan gurur duyduklarını ifade etti.
 
PASTA KESİLDİ
 
Konuşmaların ardından Narlıdere Kaymakamı Hayrettin Çiftçi, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Koçak’ın katılımı ile gecenin sonunda geleneksel olarak hazırlanan Öğretmenler Günü pastası tüm okul müdürleri ile birlikte kesildi.
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2016, 14:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER