Başkanlar Bornova'da Buluştu

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu olmak üzere Bornova’da belediye başkanlığı yapmış 7 ismi bir araya getirdi. Dramalılar Köşkü’nde toplanan başkanlara teşekkür eden Olgun Atila, “Periyodik olarak bir araya gelip tecrübelerinizden yararlanmak istiyoruz. Onur Kurulumuzda yer alıp görüşlerinizi ifade etmenizi diliyoruz. İlçemizde bu birlikten oluşacak enerjiden büyük bir mutluluk duyacağız” dedi.

Başkanlar Bornova'da Buluştu
Bornova’da belediye başkanlığı yapmış isimler Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın davetiyle bir araya geldi. Bornova Belediyesi Dramalılar Köşkü bahçesindeki davete; başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu olmak üzere Sırrı Aydoğan, Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Cengiz Bulut, Prof. Dr. Aysel Bayraktar, Ali Sözer ve eski Altındağ Belediye Başkanı Lütfi Özer katıldı. Bornova’nın sorunlarını çözmek ve hizmet etmek için yıllarını harcayan başkanlar samimi bir havada geçen yemekte bol bol sohbet etti.
 
Başkan Atila, “Bornova Bizim Evimiz” sloganı ile çıktıkları yolda belediye başkanı olarak çalışmanın son derece onurlu bir görev olduğunu belirterek, “Bizden önce bu onurlu görevi yapan belediye başkanlarımıza geçmişte yaptıkları başarılı çalışmalar nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Bu toplantıların periyodik olarak devam etmesini arzuluyoruz. Bornova’da görev yapmış belediye başkanlarımızın Onur Kurulumuzda yer alarak kentimizle ilgili görüşlerini ifade etmelerini istiyoruz. İlçemizdeki bu birliktelikten oluşan enerjiden büyük bir mutluluk duyacağız. Bütün amacımız halkımıza en iyi hizmeti vererek yaşam kalitesini yükseltmektir” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2014, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER