banner9

Başkan'dan Bergama Mesaisi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 2014 yılından sonra Büyükşehir'e bağlanan köylerin sorunlarını tespit etmek üzere gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında bu kez Bergama'daydı.

Başkan'dan Bergama Mesaisi
Örlemiş ve İsmailli köylerini ziyaret eden Başkan Kocaoğlu buralarda yakın çevredeki Kızıltepe, Balaban, Koyuneli, Bayramcılar ve Öksüzler muhtarlarının da katıldığı bölge toplantıları düzenledi.
 
 
Muhtarlardan gelen talep ve şikayetleri dinleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, hızlı bir şekilde, mümkün olan her ihtiyaca cevap vermeye çalıştıklarını belirterek, "Geçmiş dönem sınırlarımıza bağlanan Foça, Menemen ve Aliağa'da problemleri yüzde 80-90 oranında halletmiştik. Ardından bir gecede 9 ilçe, 23 belde, 430 köy daha Büyükşehir Belediyesi'ne bağlandı.550 hektar alana hizmet götürürken, 650 hektar daha geldi. Hizmet alanımız iki mislinden fazla büyüdü. Şimdi bu büyüyen alana hizmet götürüyoruz. Para problemimiz yok. Türkiye'nin en itibarlı kurumuyuz. Bu işleri yapacak ekibimiz de var. Ancak bürokratik işlemler, izinler ve proje süreçleri zaman alıyor" dedi. 
 
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2016, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER