Başkan Sındır'a 'Amatör' Teşekkür

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Kadri Yatkın, amatör spora yaptığı katkılar nedeniyle Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’a plaket verdi.

Başkan Sındır'a 'Amatör' Teşekkür

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Kadri Yatkın, amatör spora yaptığı katkılar nedeniyle Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’a plaket verdi. Bornova’da Başkan Sındır sayesinde amatör spor kulüplerinin sıkıntılarının ortadan kalktığını söyleyen Yatkın, “İlçede bütün sahalar yeterli. Başkanımız amatör spor kulüplerine hem maddi, hem manevi anlamda büyük destek sağlıyor. Spora ve sporcuya büyük önem veriyor. Plaketimizin üzerine de Başkanımız için özellikle “Bornova’nın Gülen Yüzü” diye yazdık. Kendisini tebrik ediyoruz” dedi.

Amatör spor kulüplerine maddi-manevi her türlü desteği veren Bornova Belediyesi 7’den 70’e herkesin spor yapması için önemli projelere imza atıyor. Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’ın talimatları ile mahallerde sağlanan alt yapı yatırımları ile gençlerin sporla buluşması sağlanıyor.

Başkan Sındır’ın bu çabaları büyük taktir topluyor. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kadri Yatkın ve yönetim kurulu üyeleri, Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır’ı ziyaret ederek, yaptığı katkılar nedeniyle plaket verdi.

Bornova’da Başkan Sındır sayesinde amatör spor kulüplerinin sıkıntılarının ortadan kalktığını söyleyen ASKF Genel Başkanı Kadri Yatkın, “İlçede bütün sahalar yeterli. Başkanımız amatör spor kulüplerine hem maddi, hem manevi anlamda büyük destek sağlıyor. Spora ve sporcuya büyük önem veriyor. Bizim Bornova’da bulunan amatör spor kulüpleriyle ilgili hiçbir sıkıntımız yok. Bornova Belediyesi ilçede yaşayanların spor yapabilmesi ve sağlıklı bireyler olması için amatör kulüpleri destekliyor. Kendilerine spora yaptığı bu katkıdan dolayı teşekkür ediyor ve plaket veriyoruz. Plaketin üzerine de Başkanımız için özellikle “Bornova’nın Gülen Yüzü” diye yazdık. Kendisini tebrik ediyoruz” dedi.

Sporun insan sağlığı açısından büyük önem taşıdığını belirten Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, “İlçemizde yurttaşlarımızın spor yapabilmesi için yeni sahalar kazandırıyoruz. Amatör Spor Kulüpleri mahalle bazında gençlerimizin futbolla buluşmasını sağlıyor. Bizde kendilerine hem maddi hem manevi anlamda her zaman destek oluyoruz. Herhangi bir sıkıntıları ya da kutlamalarında onları yalnız bırakmıyoruz. Bende amatör spor kulüplerimize ilçemizde sporun yaygınlaşmasını sağladıkları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2012, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER