Başkan Sesli Ben TV'de...

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli hem ilçenin potansiyelini anlattı, hem de dikkat çekici mesajlar verdi.

86. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında ekrana gelen Folkart Fuar Sohbetleri'nin konuğu Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli oldu. 

Dr. Sesli, Bayındır Belediyesi'nin İEF'ye katılma hikayesini anlattı. Sesli, "Bayındır Belediyesi olarak İzmir Enternasyonal Fuarı'na ilk kez katılıyoruz. Bayındır'ın tanıtımı için buradayız. İlçemizin ekonomisini, üretimlerini sergilemek için bu çok güzel bir fırsat. 150 metrekarelik bir yerimiz var. Ben Bayındır'ı tanıtmak için her şeyi yapan bir insanım. Daha önce katılmadığımız için tecrübemiz yoktu. Şunu mu yapalım, bunu mu yapalım derken en sonunda baktık gördük ki güzel bir çalışma ortaya çıktı. Standımızda çiçeğimizi, zeytin, zeytinyağı, ceviz, kestane ve bunun gibi birçok ürünümüzü tanıtıyoruz. Bayındır zeytinyağımızı yine Bayındır ekmeğimizle tattırıyoruz. Üreticilerimiz standımızda sipariş alıyor. Ticaret adına da güzel işler ortaya çıktı." dedi.

Başkan Sesli'den 2019 sinyali

Sesli 2019 seçimleri için de adaylık sinyali verdi.

"Önce Allah sağlık versin. 2019'u değil, akşamı görüp görmeyeceğimiz meçhul. Ben Bayındır'da CHP'den seçilmiş ilk belediye başkanıyım. Ben seçildikten sonra CHP rozetimi çıkarıp Atatürk rozetimi taktım. Sadece CHP'lilerin değil tüm Bayındır'ın belediye başkanıyım diyerek herkese destek vermeye çalıştım. Sırf kendi partimden değil, diğer partilerden de istekler geldiğinde herkese eşit davranmaya çalıştım. 2019'a gelindiğinde halk bizi takdir ederse, hizmetlerden memnunsa, zor zamanda yanında oluşumuzdan memnunsa zaten oyunu verir. Ben iyi gün dostu değilim açık söyleyeyim. Kar, sel, yangın, ölüm olur vatandaşın yanındayımdır. Her köyüme giderim. En büyük yargıç halktır. Genel merkez layık gördükten sonra ben de görevimi yaparım. 

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER