Başkan Özcan: 1 Mayıs'ta Alanlardayız

İzmir Barosu Başkanı Aydın Özcan, bazı internet sitelerinde yer alan Baro’nun 1 Mayıs’ta piknik organizasyonu yaptığı haberlerine tepki gösterdi, ''1 Mayıs’ta alandayız. Programdan sonra ağaç dikimi gerçekleştireceğiz'' dedi.

Başkan Özcan: 1 Mayıs'ta Alanlardayız
 
İzmir Barosu Başkanı Av. Aydın Özcan yazılı açıklama yaptı. Özcan, Baro olarak 1 Mayıs mitingine katılacaklarını duyurdu. Özcan, "Bu anlamlı güne katılmak isteyen meslektaşlarımızla saat 10.30’ da İzmir Barosu önünde toplandıktan sonra 11.00’de İzmir Limanı önünde diğer sivil toplum kuruluşları ile buluşularak Gündoğdu Meydanı’na yürüyüş yapılarak alana girilecek.
 
1 Mayıs programının sona ermesinin ardından İzmir Barosu ve önceki başkanlarımızdan Av. Nevzat Erdemir Hatıra ormanları ziyaret edilerek ağaç dikimi gerçekleştirilecek. İzmir Barosu’nun emekten ve işçiden yana tavrı her zaman açık ve güçlü bir iradeyle kendisini göstermeye gelecekte de devam edecektir.
 
Bu nedenle basında yer alan yanlış haberlere itibar edilmemesini istiyor, tüm meslektaşlarımızı ve halkımızı bizlerle buluşarak mitinge katılmaya davet ediyoruz" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2016, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER