Başkan Kocaoğlu İzmirlilerden Özür Diledi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bornova, Bayraklı ve Konak ilçelerinin bazı mahallerinde yapılan uzun süreli su kesintisi nedeniyle twitter’dan özür dileyip, suyun verildiğini açıkladı.

Başkan Kocaoğlu İzmirlilerden Özür Diledi
 
İZSU Genel Müdürlüğü, Bayraklı ilçesi Fatih Caddesi üzerinde bulunan 2200 milimetre çaplı isale hattı üzerinde meydana gelen arızanın tamiri nedeniyle su kesintisi uyguladı. Su kesintisinden Bornova ağırlıklı olmak üzere Bayraklı ve Konak’taki bazı mahalleler de etkilendi. Ancak geçen salı günü başlayan su kesintisi, planlanan ve açıklanandan daha uzun sürdü. Onarımın ardından dün (cumartesi) gece yarısından itibaren su verilmeye başlandı.
 
ÖZÜR DİLEDİ
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, twitter’daki hesabından bugün attığı tweet ile bu kesintisi için vatandaşlardan özür diledi. Başkan Kocaoğlu, "Bayraklı-Bornova hattındaki kesinti için, başta annelerimiz olmak üzere hemşehrilerimden özür diliyorum. Gece arıza giderildi, sular verildi" diye yazdı.
 
ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
 
Kısa süre önce vefat eden annesi Necla Kocaoğlu’nu Tokat’ın Erbaa ilçesinde toprağa veren Başkan Aziz Kocaoğlu, twitter’dan Aneler Günü’nü de kutladı. Kocaoğlu bu tweet’in de de
 
"Tüm annelerimizin gününü kutluyorum. Yanı başımızdayken kıymetlerini iyi bilelim" dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2016, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER