banner9

Başkan Atila'nın Futbolcu Konukları

Bornova’yı ve İzmir’i Nisan ayı başında düzenlenecek Türkiye finallerinde temsil edecek olan Reşat Turhan Ortaokulu futbol takımı, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı ziyaret etti.

Başkan Atila'nın Futbolcu Konukları
 
Başkan Atila, Türkiye finallerinde Bornova ve İzmir’i temsil edecek olan başarılı sporcuları, Büyük Park içerisindeki +1 Down Kafe’de ağırladı. Renkli anlara sahne olan ziyarette Kafe’de çalışan gençlerle, sporcular arasında güzel diyaloglar yaşandı. Okul Müdürü İbrahim Ergen, Beden Eğitimi Öğretmeni Bora Şakiroğlu ve aynı zamanda okul takımını da çalıştıran Pınargücü Antrenörü Yalçın Akdemir ile Levent Gülmez’in de yer aldığı ziyarette konuşan Atila, geleceğin yıldızlarına öğütlerde bulundu. Centilmence mücadeleninin önemi dikkat çeken Başkan Atila, "Kesinlikle derslerinizi ihmal etmeyin. Atatürk ve Cumhuriyetimize layık bireyler olun. İleriki yıllarda içinizden milli takım forması da giyecek futbolcular çıkağından eminin. Bu noktalara geldiğinizde okulunuzu, Pınargücü’nü ve Bornova’yı sakın unutmayın" dedi.
 
KAYMAKAMLIK KUPASI’NI KAZANMIŞTI
 
6-8 Nisan tarihleri arasında düzenlenek olan Türkiye Finalleri’ne katılacak olan Reşat Turhan Ortaokulu futbol takımı, ilk kez geçtiğimiz yıl yer aldığı ligde İzmir dördüncüsü olmuş ve yine aynı yıl Bornova Kaymakamlık Kupası’nı kazanma başarısını göstermişti. Başarılı ekibin sporcuları, futbola başladıkları Pınargücü ile Göztepe ve Altınordu’nun akademi ekiplerinde oynuyor.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2016, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER