Başkan Atila, Çalışanlarla Bayramlaştı

BORNOVA Belediye Başkanı Olgun Atila, Kurban Bayramı öncesinde Temizlik İşleri Şantiyesi’inde çalışanların hem Kurban Bayramını hem de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı.

Başkan Atila, Çalışanlarla Bayramlaştı
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Bornova Belediyesi Temizlik İşçileri Şantiyesinde  çalışanlarla bayramlaştı. Bornova Belediyesi Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve Müdürlerinin de katıldığı bayramlaşmada Başkan Atila, şantiyede bulunan işçilere çikolata dağıttı. Çalışanların hem Kurban Bayramını hem de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Atila, daha sonra Bornova Merkez’de bulunan esnafa da bayram ziyaretinde bulunarak Türk Bayrağı hediye etti.
 
30 Ağustos Zaferi’nin çok kolay kazanılmadığını vurgulayan Başkan Olgun Atila, "Bugün özgürce ve kardeşçe yaşayıp rahat konuşabiliyorsak, bunu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve şehitlerimize borçluyuz. Onları saygıyla ve minnetle anıyoruz. 30 Ağustos’ta başlayan ve 9 Eylül’de zaferle biten bu günleri hep birlikte anacağız. 9 Eylül’ü de Belkahve’de hep birlikte kutluyoruz. Bizler Bornova Belediyesi ailesi ve Bornovalılar olarak her zamankinden daha fazla Atatürk’e ve Cumhuriyete sahip çıkmalıyız. Çünkü Atatürk’ün evimiz dediği İzmir ve Bornova bizlerin emanetinde. Bu emaneti en iyi şekilde korumak ve muhafaza etmek hepimizin görevi" diye konuştu.
 
Başkan Atila, kurban bayramı arifesinde olunduğunu da belirterek, birlik, beraberlik ve paylaşma duygularının önde olduğu bir bayram dileğinde bulundu. Başkan Atila, Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı için düzenlenen törene de katılarak Atatürk Heykeli’ne çelenk koydu.
 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER