Başhekim İçin Hüzünlü Tören

İzmir’in Çiğli İlçesi’ndeki Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’ne geçen Şubat ayında hastane yöneticisi olarak atanan ve kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Doç. Dr. Nazif Erkan için hastanede tören düzenlendi.

Başhekim İçin Hüzünlü Tören
 
Konya’da 1969 yılında dünyaya gelen Nazif Erkan, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra çeşitli sağlık birimlerinde görev yaptı. İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 2013 yılında başhekim olan Doç. Dr. Erkan, geçen 22 Şubat’ta ise Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’ne hastane yöneticisi olarak atandı. Evli ve 2 çocuk babası olan Doç. Dr. Erkan, dün (Perşembe) evinde kalp krizi geçirdi.
 
Ambulansa hastaneye kaldırılan Erkan’ın kalbi yolda durdu. Ambulans ve hastanede yapılan müdahalelere rağmen Doç. Dr. Erkan kurtarılamadı. Doç. Dr. Erkan için ilk tören bugün saat 09.00’da Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’nde düzenlendi. Törene, İzmir Kuzey Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu, İzmir İl Sağlık Müdürü Ayhan İzzettinoğlu, hastane yöneticileri, sağlık çalışanları, Erkan ailesi ve sevenleri katıldı. Hastanenin çok kısa sürede hastaların hizmetine sokulmasında Doç. Dr. Erkan ve ekibinin büyük katkısı olduğunu söyleyen Doç. Dr. Erbaycu, duygusal anlar yaşadı.
 
Daha sonra Doç. Dr. Erkan için ikinci tören İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde düzenlendi. Çevresinde sevilen bir kişi olan Erkan, Karşıyaka İlçesi’ndeki Bostanlı Beşikçioğlu Camii’nde öğlen düzenlenecek cenaze töreninin ardından Doğançay Mezarlığı’nda toprağa verilecek.
Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2016, 12:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER