banner51

Başbakan Yıldırım 3 Gün İzmir'de

Başbakan Yıldırım yeni haftanın 3 gününü seçim bölgesinde geçirecek.

Başbakan Yıldırım 3 Gün İzmir'de
Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım referandum çalışmaları kapsamında İzmir’de 3 günlük mesai yapacak.
 
16 Nisan’da yapılacak referanduma yönelik saha çalışmaları devam ederken, Başbakan Binali Yıldırım da süreçte ilk kez seçmeniyle buluşacak.
 
8 MART’A ÖZEL PROGRAM
 
Haftanın üç gününü seçim bölgesi İzmir’de geçirecek Başbakan Yıldırım bu akşam geleceği kentte Swissotel’de partisinin Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından düzenlenecek 400 kişilik yemekli toplantıda kentin kadın girişimcileri, STK temsilcileri ile buluşacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen yemeğin özelliği, erkek davetlinin olmaması…
 
AÇILIŞ DA VAR MİTİNG DE
 
Geceyi İzmir’de geçirecek Başbakan Yıldırım, Çarşamba günü saat 11.00'da İzmir- İstanbul Otoyolu'nun Kemalpaşa bağlantısını hizmete açacak, saat 14.00'da Kınık'ta miting yapacak, ilçeye ilk doğalgazı verme törenine katılacak, saat 17.00'da Aliağa Enka Spor Salonu'nda STK'larla görüşecek ve o gece kentten ayrılacak.
 
Başbakan Cumartesi günü bir kez daha kente gelecek. İzmir Hilton Oteli’nde Romanlarla yemek yiyecek Başbakan, onlardan 'evet' oyu isteyecek.
 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 9 NİSAN'DA İZMİR'DE 
 
Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir'deki referandum mitinginin tarihi de belli oldu. Buna göre 9 Nisan Pazar günü Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleştirilecek.
Saat 12.00’de başlaması beklenen mitinge Başbakan Binali Yıldırım da katılacak.
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER