banner9

Başarılı Öğrencilere Bisiklet

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, deneme sınavlarında başarı göstererek dereceye giren Karabağlar Eğitim ve Gençlik Merkezi (KARBEM) öğrencilerini bisikletle ödüllendirdi.

Başarılı Öğrencilere Bisiklet
Başkan Selvitopu, merkezin haricinde Aydın Mahallesi’nde de bir şubesi bulunan, toplamda bin 300 öğrencinin eğitim gördüğü KARBEM’in düzenlediği bisiklet dağıtım törenine katıldı. KARBEM yetkilisi Hakkı Karadeniz, Devrim Mahallesi Muhtarı İbrahim Gezer, öğretmenler, öğrenciler ile velilerinin de katıldığı törende, deneme sınavlarında başarılı olan 20 öğrenciye bisiklet hediye edildi.
 
Gençlerin eğitimine katkıda bulunmak amacıyla kurulan KARBEM’de hedeflerinin daha çok öğrenciye ulaşmak olduğunun altını çizen Başkan Selvitopu, "Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyet’i kurarken eğitime önem vermişti. Bizler de belediye olarak eğitimi daha iyi noktalara getirmek ve daha çok öğrenciye ulaşmak istiyoruz. Sizlerin başarısı bizlerin başarısıdır. Size her zaman destek olmaya hazırız. Sizler ne kadar başarı olursanız, bizler de aileniz kadar mutlu oluruz" dedi.
 
Başkan Selvitopu, konuşmasının ardından eğitim merkezinde düzenlenen deneme sınavlarında dereceye giren gençlere bisiklet hediye etti. Bu bisikletleri vermenin amacının gençleri başarıya teşvik etmek olduğunu belirten Selvitopu, bundan sonra da dereceye giren gençlere çeşitli hediyeler vereceklerini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2018, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER