banner9

Baro, Üyesinin Sağlığını Düşünüyor

İzmir Barosu, üyelerine bugüne kadar 2 bin grip aşısı yaptı. İşyeri Hekimliği 4. Kat Adliye Baro Biriminde gerçekleşen aşı kampanyasına, grip aşısı yaptırmak istemeyen avukatlara bağışıklık sistemini güçlendirici alternatif ilaç uygulanıyor.

Baro, Üyesinin Sağlığını Düşünüyor
 
İzmir Barosu Başkanı Aydın Özcan, il bazında görev yapan avukatlar dışında, ilçelerde görev yapan meslektaşlarınada grip aşısı yapıldığını söyledi. Metoroloji tarafından açıklanan verilere göre bu yıl Türkiye’de geçen yıllara nazaran daha soğuk ve çetin geceğini belirtiğini söyleyen Özcan, “Biz de meslektaşlarımızın hasta olmaması için aşı kampanyası düzenledik. İl bazında şu hana kadar 2 bin üyemize grip aşısı yapıldı. Aşı yaptırmak sitemeyenlere de alternatif ilaç veriyoruz. İlçelerde bulunan meslektaşlarımıza da aşı yapılması için harekete geçtik. İlk etapta Bergama, Menemen ve Aliağa’da bulunan avukatlara aşı yapıldı. Gelecek salı günü de meslektaşlarımıza Bayındır, Tire ve Ödemiş’te aşı yapılacak. Zamanla bunu tüm ilçelere yayacağız. Sağlıklı yaşamak için bunu yapmak zorundayız. Biz baro olarak meslektaşlarımızı düşünüyoruz . Amacımız tüm meslektaşlarımızın aşı olması" dedi.
 
Baro Başkanı Aydın Özcan ve Yönetim Kurulu üyeleri Menemen, Aliağa ve Bergama’da yapılan aşı kampanyalarını yerinde izledi. Özcan ve yönetim kurulu üyeliri ayrıca Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’i de makamında ziyaret edip, bilgi alışverişinde bulundu.
 
 
Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER