Balkondan Düştü Olanlar Oldu

Hava almak için balkona çıktı olanlar oldu. Balkonda dengesini yitiren genç kadın altıncı kattan şans eseri zemine değil bir alt kata düşünce yaşamını yitirmekten son anda kurtuldu.

İzmir'in Karşıyaka İlçesi'nde, hava almak için 6'ıncı kattaki evinin balkonuna çıktığı sırada dengesini yitiren 33 yaşındaki Aslı Çam, şans eseri zemin yerine bir alt kata düştü. Hastanede tedaviye alınan Çam'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Olay, dün gece saat 23.00 sıralarında, Bahriye Üçok Bulvarı 47 numarada bulunan 6 katlı apartmanda meydana geldi. Anne ve babasıyla oturduğu sırada hava almak için balkona çıkan, ev hanımı 33 yaşındaki Aslı Çam, iddiaya göre çevreye bakarken biranda dengesini yitirdi. Genç kadın, şans eseri zemin yerine bir alt katın balkonuna düşerek yaralandı. İnleme sesini duyan komşularının durumu fark etmesi üzerine olay, polise ve sağlık ekiplerine bildirildi. İhbar üzerine gelen polis, Çam'ın düştüğü dairede kimsenin bulunmaması üzerine kapıyı açması için olay yerine, AKS 110 ve çilingir çağırdı. Çilingir yardımıyla açılan kapıdan Aslı Çam'ın bulunduğu balkona ulaşıldı.

Sağlık ekipleri, ilk müdahalede bulunduğu yaralıyı, ambulansla, Ege Üniversitesi Hastanesi'ne götürdü. Tedaviye alınan Aslı Çam'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2013, 11:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER