BAL'dan Başkan'a Teşekkür!

Voleybol Erkekler 2. Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Bornova Anadolu Lisesi, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı ziyaret etti. Bornova adını başarıyla temsil eden bordo-beyazlılar verdiği destek nedeniyle Başkan Atila’ya teşekkür etti. Bornova Anadolu Lisesi’nin İzmir’in sembolü haline gelmiş bir okul olduğunu belirten Başkan Atila, “Şampiyonluk yolunda yanınızdayız” dedi.

BAL'dan Başkan'a Teşekkür!
Voleybol Erkekler 2. Ligi A Grubu’nda şampiyonluk mücadelesi veren Bornova Anadolu Lisesi Chokoliva takımı, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’yı ziyaret etti. Kulüp Başkanı Ersan Odaman, Antrenör Levent Matmeriçli ve bordo-beyazlı oyuncular verdiği destek nedeniyle Başkan Atila’ya teşekkür etti. 
 
En yakın rakiplerinin 8 puan önünde lider durumda yer aldıklarını söyleyen Bornova Anadolu Lisesi Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman, hedeflerinin mutlak 1. Lig olduğunu belirterek, Başkan Atila’yı Nisan Ayı sonunda oynanacak zorlu play-off maçlarına davet etti. Bornova Belediyespor’un voleyboldaki altyapısından övgüyle söz eden Odaman, her türlü işbirliğini yapmaya hazır olduklarını belirterek,  “Biz Bornova takımıyız. Skor tabelalarında Bornova adıyla yer alıyoruz. Bu anlamda tek dileğimiz Bornova Belediyesi’ni ve Bornova halkını her zaman yanımızda görmek” diye konuştu. 
 
Bordo-beyazlılara başarılar dileyen Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova Anadolu Lisesi’nin İzmir’in sembolü haline gelmiş bir okul olduğunu belirterek, “Şampiyonluk yolunda her zaman yanınızdayız” dedi ve tüm Bornovalıları bordo-beyazlı ekibe destek olmaya çağırdı. İlçedeki sporcu potansiyeline dikkat çeken Başkan Atila, 37 amatör kulübün faaliyet gösterdiği Bornova’ya yeni spor tesisleri kazandırmak için çalıştıklarını söyledi. Atila, “Doğanlar Stadı ve içerisinde antreman salonu da yer alacak Altındağ Spor Kompleksi’nin inşaat çalışmaları sürüyor. Tüm İzmir’de heyecan yaratan bu tesisler Bornova’ya ayrı bir değer ve heyecan katacak” dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2015, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER