banner51

Balçova'ya Başkan Desteği

Ziraat Türkiye Kupası grup elemelerinde Galatasaray ile maç yapacak olan Balçova Yaşam Spora, bir destekte Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya’dan geldi.

Balçova'ya Başkan Desteği
Salı günü Ziraat Türkiye Kupası grup elemelerinde Galatasaray ile maç yapacak olan Balçova Yaşam Spor maç için kampa başladı. Tüm İzmir’den özellikle taraftar desteği bekleyen Kırmızı Beyazlı ekibi Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya’da yalnız bırakmadı. Kulüp yöneticilerini ve futbolcuları Belediye Tesislerinde ağırlayarak birlikte yemek yiyen Başkan Çalkaya, kulübe malzeme desteğinde bulunurken Yaşam Spor Başkanı Fatih Komili’ye de başarılarından dolayı bir plaket verdi. 
 
Futbolculara her zaman yanlarında olacaklarını ifade eden Başkan Çalkaya “Bizim 3 yıl önce aldığımız Fahrettin Altay Spor Kulübü, Balçova Belediye Termal Spor adı altında imkansız denebilecek başarılar elde etti. Şimdi de Sayın Fatih Komili yönetiminde Balçova Yaşam Spor olarak Türkiye’nin konuştuğu bir takım oldu. Ben fanatik olmayan bir Galatasaray taraftarıyım ama bu maçta tek isteğim 4 gol atarak galip gelmeniz” diye konuştu. 
 
Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya’ya takıma yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eden Balçova Yaşam Spor kulübü Başkanı Fatih Komili, “Başkanımıza Galatasaray  maçı öncesi moral olması için düzenlediği bu yemekten dolayı teşekkür ediyorum. Salı günü yapılacak maçta da yanımızda olarak bizi destekleyeceğini biliyoruz” dedi. Takım Kaptanı Altan Aksoy da Başkan Çalkaya’ya “Biz yardımlarınızın ve desteğinizin devamını bekliyoruz. Sizin amatörden buraya getirdiğiniz takım sayesinde Balçova’nın ismi her yerde duyuluyor. Galatasaray maçına gelip bizi desteklemenizi bekliyoruz. Bu takım bir aile takımı” diyerek Başkan Çalkaya’ya teşekkür etti. 
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER