banner51

Balçova Termal Tesisleri Yenilendi

Balçova Termal Tesisleri, yenilenen yüzüyle yeniden kâr eder bir hale geldi.

Balçova Termal Tesisleri Yenilendi
Balçova Termal Otel Tesisleri, yenilenmiş yüzü ile 2016'ya 'merhaba' dedi. Son iki yıldır oluşturulan yeni yönetim ile birlikte 2013 yılında 500 bin lira zarar eden tesisleri 2015 yılında 1.5 milyon lira kara geçirdiklerini belirten Genel Müdür Vekili ve Murahhas üye Ramazan Kaya,1992 yılından bu yana 30 bini Norveçli olmak üzere toplam 40 bin yabancı turiste hizmet verdiklerini belirtti.
 
Kaya 4 milyon liralık yenileme yatırımları ile birlikte tesislerin modernize edildiğini de sözlerine ekleyerek "170 dönümlük doğal çevremiz, konaklamamız, kür ve spa merkezimiz, yenilenen ve engelli vatandaşlarımız için kullanışlı hale getirilen Kardelen salonumuz ve diğer yeniliklerimizle adına yakışan bir kurum olmayı hedefledik ve başardık" dedi. Su parkı ile Kardelen salonu girişlerini de yeniledikten sonra ayırdıklarını ifade eden Kaya "Amacımız sürdürülebilir ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Yönetim Kurlu Başkanımız olan İzmir Valisi Mustafa Toprak ve üyelerimiz ile çalışmalarımız daha da verimli oldu. Hedefimiz hizmetlerimizi ulaşılabilir fiyatlarla tüm İzmirlilere ulaştırmaktır" dedi.
 
Engellilerin de katıldığı toplantıda Engelliler için hayata geçirilen asansör ve Kardelen Salonu toplantıya katılanların beğenisini kazandı. 
Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2016, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER