banner9

Aynur Tartan ve Aşkım Kapışmak Aşka Geldi

Gazeteci, Yazar, Televizyoncu Aynur Tartan ve Davranış Bilimleri Uzmanı, Yazar Aşkım Kapışmak ile ''Kalbin Anahtarı'' Kavram Sohbetleri Türkiye Turnesi özlediğiniz, tadı damağınızda kalan yerden devam edecek. Kavram Sohbetleri yeni sezona Çeşme Belediyesi’nin ev sahipliğinde 2. Aşk Festivali ile Dalyan’da start verecek.

Aynur Tartan ve Aşkım Kapışmak Aşka Geldi
Türkiye’nin güncel sorunlarına kavramlar yoluyla çözüm arayan Aynur Tartan ve Aşkım Kapışmak, sezonun ilk gösterisinde festivale de ismini veren ‘aşk’ kavramını ele alacak. Aynur Tartan gazeteci kimliği ile soracak, Aşkım Kapışmak uzman gözüyle anlatacak. Unuttuğumuz, zamanla içini boşalttığımız kavramları yeniden hatırlatacak ve derinlemesine konuşacaklar. Sevinçlere, hüzünlere, hayatlara ortak olacaklar. Küçük skeçlerle hem güldürecek hem de düşündürecekler. İzmirlileri, Çeşmelileri eğitici, eğlendirici, aşk dolu bir yolculuğa çıkaracaklar. 
 
Salonlara sığmayan, gittikleri her şehirde büyük ilgi ve sevgi gören ikili; sezonun ilk gösterisi için oldukça heyecanlı. “Kavramlar bizim köklerimiz, bizi biz yapan değerlerimiz… Kavramları konuşmayı, seyirci ile paylaşmayı, dertleşmeyi özledik… Seyirci de bizi özledi!” diyen Tartan ve Kapışmak sezonun ilk durağında Çeşmelilerle buluşacak olmaktan çok mutlu. Ev sahipliği, ilgi ve destekleri için Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç’a teşekkür eden ikili; acısıyla, tatlısıyla, tüm derinliği ile aşkı konuşacaklarını ve Aşk Festivali’nde aşka geleceklerini ifade etti. 
 
23 Ekim Pazar Günü saat 15.00’de Dalyan’da gerçekleştirilecek 2. Aşk Festivali’nde Aynur Tartan ve Aşkım Kapışmak ile ‘Kalbin Anahtarı’ Kavram Sohbetlerine davetlisiniz. Etkinlik herkese açık ve ücretsizdir. 
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2016, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER