banner51

'Aylık Ödeme 700 Lira...'

Ege-Koop’un Menemen’i birinci sınıf ilçe konumuna taşıyacağı 190 dairelik Gedizkent Evleri’nin C bloğunun da temeli atıldı. Yeni bloğun yapım startını ortaklarla birlikte veren Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, “ Laf değil iş üretiyoruz. İzmirlilere kira koşullarıyla birinci sınıf ev sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Gedizkent’i kaçıranlar sonrasında çok üzülecek, benden söylemesi” dedi.

'Aylık Ödeme 700 Lira...'
 
Temel atma töreni mini bir bahar şenliği organizasyonuyla gerçekleşti. Öncesinde Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan ile bir araya gelerek sohbet etme imkanı bulan ortaklar, Kooperatif Başkanı Müjde Uygur’un ev sahipliğinde gerçekleşen mangal partisi ile Ege’nin lezzetlerini tatma fırsatı da buldu. 
 
“SONRASINDA ÜZÜLMEMEK İÇİN ACEDELE EDİN…”
 
Ortaklara hitaben yaptığı konuşmada ekonomide ve dolayısıyla inşaat sektöründe yaşanan sıkıntılara dikkat çeken Aslan, Ege-Koop’un böyle bir dönemde yine sabit gelirliye hizmet etme gayreti ile dolu olduğunu söyledi. Gedizkent Projesi için Vakıfbank’ın, Ege-Koop kefaletinde piyasa şartlarına göre en düşük faizden ve masrafsız konut kredisi kullandırdığını, bu imkanın kaçırılmaması gerektiğini kaydederek, “ İnşaat süresi olan ilk iki yıl boyunca kullanılan kredinin aylık ödemeleri yüzde 50 daha az olacak. İster yatırım amaçlı ister yaşamak için olsun vatandaşlara kira öder gibi birinci sınıf konut sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Açık söylüyorum; bu fiyatlarla Gedizkent’in sınırlı sayıda kalan dairelerini kaçıranlar çok ama çok üzülür” dedi.
 
AYLIK ÖDEME 700 LİRA…”
 
Özel güvenlikli, yüzme havuzlu, spor merkezli 4 blok 190 dairelik Gedizkent Evleri’nden yuva sahibi olmak isteyenlerin hem dosya masrafı ödemek zorunda kalmadıklarını hem de kredi için beş yıllık ödeme planı tercih etmeleri halinde en düşük faiz oranından yararlandıklarına vurgu yapan Aslan, “ Dairelerini bizzat kendileri seçebilecek olan ortaklar, kredi ödemelerini ilk iki yıl boyunca ayda sadece 700 lira olarak yapacak.  Menemen Ovası’na hakim konumu, İzban’a 900 metrelik mesafesi, çevresindeki sağlık merkezi, okul ve alışveriş mekanları ile ev sahibi olmak isteyenlere cazip bir fırsat sunuyoruz. Projenin satış aşamasında işbirliği yaptığımız Köycüler Gayrimenkule de ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
ORTAKLAR: BUNU ANCAK EGE-KOOP YAPABİLİRDİ…
 
Aslan daha sonra ortaklarla birlikte tamamlanmak üzere olan A ve B blokları dolaştı, yakında tamamlanacak örnek dairedeki çalışmaları bizzat denetledi. Öte yandan Gedizkent Evleri’ni benzerlerinin neredeyse üçte bir fiyatına satışa sunan Aslan’a teşekkür eden ortaklar, “ Böyle bir şeyi ancak Ege-Koop yapabilirdi. İzmir’de proje çok ama açıkçası güven veren kuruluş çok az” dediler.
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2015, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER