banner9

Ayakta Alkışlandı

Küçük Kulüp, 75. yılını muhteşem bir konserle kutladı.

Ayakta Alkışlandı

İzmir'de, Küçük Kulüp'ün 75. yıl etkinlikleri kapsamında Fransız Kültür Merkezi ve Küçük Kulüp Derneği'nin ortak organizasyonu ile 'Olten Sanat Oda Orkestrası Konseri' düzenlendi.

Küçük Kulüp Derneği Başkanı Emre Sarıgedik ile Fransız Kültür Merkezi Müdürü Carolina David'in ev sahipliğinde gerçekleşen konsere İzmir Alman Başkonsolosu Rainer Lassig, Küçük Kulüp üyeleri başta çok sayıda davetli katıldı.

Yaklaşık iki saat süren konser, uzun süre ayakta alkışlandı.

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik yaptığı açılış konuşmasında “2018 yılı bizim için özel bir yıl derneğimizin kuruluşunun 75. Yılını kutluyoruz. 75. yılımızda yapacağımız özel etkinliklerin ilk ayağı Fransız Kültür Merkezi ile bir arada geliştirdiğimiz bu özel konser oldu. Küçük Kulüp’ün misyonlarından biri Türk-Fransız dostluğunu pekiştirmek ve arada bir köprü oluşturmaktır. Kültür sanat aktiviteleri bu hedefin en büyük ayağıdır. Ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz Fransız Kültür Merkezi ile daha nice güzel organizasyonlara imza atmayı diliyorum. Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David’e desteklerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2018, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER