banner51

Ayakkabıcıların Dev Buluşması

İzmir, 11 – 14 Aralık 2014 tarihleri arasında düzenlenecek Ayakkabı Yaz - 37’nci İzmir Ayakkabı, Çanta, ve Aksesuarları Fuarı’na hazırlanıyor.

Ayakkabıcıların Dev Buluşması
Ayakkabı  Yaz Fuarı’na, Türkiye toplam ayakkabı üretiminin yüzde 40’ını karşılayan merkez konumunda olan  İzmirli ayakkabıcıların yanısıra, Ankara, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Manisa, Konya ve Trabzon’dan firmalar katılıyor.
 
Alım heyeti çalışmaları kapsamında Fuar’a, Türkiye’nin her yerinden ayrıca, Avrupa, Balkanlar ve Ortadoğu ülkelerinden ziyaretçilerin gelmesi bekleniyor.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) tarafından gerçekleştirilen İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’ndan düzenlenecek.
 
Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olarak organize edilen fuar, İzmir Ayakkabıcılar Odası, Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği (EGEAYSAD) ve İzmir Ayakkabıcılar Derneği (İZADER) işbirliğinde gerçekleştiriliyor.
 
Yüzlerce Çeşit Yeni Model Ayakkabılar Fuar’da Görücüye Çıkıcak
 
2015 yılının yaz modellerinin yüzlerce çeşidini profesyonel ziyaretçilerin beğenisine sunacak Fuar, ayakkabı yaz modasını vitrinlerden önce, İzmir’de görücüye çıkaracak. 
 
11 bin metrekare alan üzerinde düzenlenecek Ayakkabı Yaz Fuarı’nda; erkek-kadın, çocuk  ayakkabı modelleri, spor ayakkabı modelleri, terlik, çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımları yer alacak.
 
Ayakkabı sektörüne tanıtım ve iş bağlantısı kurma olanağı sunan fuar, Türk ayakkabı üreticilerini yeni yurtdışı pazarlarla buluştururken, gelecek sezonun ayakkabı modasına yön verecek.
 
 
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER