banner9

Avukat Adriana Lima

İzmir Barosu’nun yeni avukatlarından Defne Benan Yüksel, mesleği dışında mankenlik yapıp bazı ünlü markaların reklam yüzü oldu. Brezilyalı ünlü manken Adriana Lima’ya benzetilen Defne Benan Yüksel, hobi olarak bu işi yaptığını söyledi.

Avukat Adriana Lima
Hakim Orhan Yüksel ile Funda Yüksel’in tek çocukları, Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirip avukat olan ve aynı üniversitede yüksek lisans yapan Defne Benan Yüksel, avukatlık dışında bir bira markasının Türkiye’de ve Danimarka’da yapılan çekimlerinde reklam yüzü oldu. Yüksel, en son olarak sağlık turizmine yönelik bir reklam çekiminde yer aldı. Bir güzellik merkezi, sağlık turizmi için Avrupalı turistlere yönelik reklam filminde de tercihi avukat Defne Benan Yüksel oldu.
 
HOBİ OLARAK DEVAM EDECEĞİM
 
Firma sahibinini özellikle kendisini bu reklamda oynaması için davet ettiğini belirten Yüksel şunları anlattı:
 
"Bugüne kadar birçok markanın reklam yüzü oldum. Çekimler için Avrupa’nın birçok şehrine gittim. Fotoğraf çektirmeyi çok seviyorum. Sağlık turizmi ile ilgili çekilen reklam, Avrupa’da yayın yapan Türk kanallarında yakında gösterime girecek. Herhangi bir ücret almıyorum. Beni Adriana Lima’ya benzetip yolda durduruyorlar. Birlikte fotoğraf çektiriyorlar. Benim en büyük destekçim annem ve babam. Yüksek lisansım bitince kendime büro açıp, mesleğimi yapacağım. Bu işi de hobi olarak yapmaya devam edeceğim."
Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2015, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER