banner51

AUTOSHOW'u Ziyaret Etmeden Araba Almayın

İzmir’in en hızlı fuarı İZMİR AUTOSHOW’u ziyaret etmeden araba almayın. 27 Ekim Pazar günü sona erecek fuara, 10 otomobil markası geniş bir ürün yelpazesiyle katılıyor. Otomobil, hafif ve ağır ticari araçların yanı sıra otomotiv yan sanayi ürünlerinin de sergilendiği fuarda en yeni modeller otomobil meraklılarının beğenisine sunuluyor.

AUTOSHOW'u Ziyaret Etmeden Araba Almayın
Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Peugeot, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, Isuzu, Iveco, Otokar, Maz gibi önemli markaların yer aldığı İZMİR AUTOSHOW, 81 firmanın katılımı ile düzenlendi.
 
SATIŞA ÇIKARMADAN FİYAT ÖĞRENMEK İSTEYENLERİN ADRESİ: “İZMİR AUTSOHOW”
 
İZMİR AUTOSHOW’da 2’nci el araçlarının piyasa değerini öğrenmek isteyenler için oluşturulan 2’nci El Araç Ekspertiz Alanı dikkat çekiyor. Fuarı ziyaret edenlerin 2’nci el araçlarının tahmini piyasa değerini ücretsiz olarak öğrenme olanağına kavuştuğu etkinlik, İzmir Uluslararası Fuar Alanı 4 no’lu holde EGOD tarafından gerçekleştiriliyor. Aracın markası, model yılı, rengi, kilometresi, kazalı olup olmadığı gibi bilgilerin alındığı etkinlik için başvurular 27 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek. 
 
170 BİN EURO’LUK LAMBORGHINI 200 BİN EURO’LUK FERRARİ “İZMİR AUTSOHOW”DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI
 
Yaptığı alternatif ve adrenalin yüklü aktivite ve organizasyonlarla, Türkiye’de tek aktif olan yarış pisti İzmir Park – İzmir Ülkü Yarış Pisti, pistteki faaliyetlerinin yanı sıra tüm hızıyla pisti, İzmir’i ve motorsporlarını tanıtmak ve sevdirmek için tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 
İZMİR AUTOSHOW’da görücüye çıkan Lamborghini Gallardo, Ferrari F430 spor arabalarının yanı sıra, tek kişilik özel tasarım Volkicar yarış aracı ve profesyonel karting aracı büyük ilgi görüyor.
 
170 bin Euro değerinde 5 bin 400 motor gücüne sahip, 540 beygir aktif, 4 çeker ve saatte 340 km hıza ulaşan 2004 model Lamborghini Gallardo ile yaklaşık 200 bin Euro değerinde 4 bin 300 motor gücüne sahip 480 beygir, saatte 360 km hız yapabilen 2006 model Ferrari F430 ziyaretçilerden tam not aldı.
 
Dünya Ralli Şampiyonu Volkan Işık’ın özel tasarımı olan Volkicar yarış aracı ise tüm dikkatleri üzerine topladı. Ayrıca Karting meraklılarının da unutulmadığı stantta, 13 beygirlik, saatte 110 km hız yapabilen Türkiye’nin en hızlı tek kişilik Karting aracı da sergileniyor. 4 no’lu holde yer alan sergi fuar sürecince ziyaret edilebilir.
 
KAN BAĞIŞI YAPMAK İSTEYENLER İÇİN KIZILAY KAN MERKEZİ FUAR’DA
 
İZMİR AUTOSHOW – 8’inci Otomobil, Hafif ve Ağır Ticari Araçlar Fuarı etkinlikleri kapsamında Kızılay Kan Merkezi tarafından organize edilen gönüllü kan bağışı alımlarına devam ediliyor. Kızılay Kan Merkezi, 4 no’lu holde yer alıyor.
 
PIRELLI’NİN MONZA YARIŞ SİMÜLATÖRÜ İZMİR AUTOSHOW’DA
 
Pirelli Monza Yarış Simülatörü otomobil severlerle buluştu. 2011 Renault yarış aracının bire bir kopyası ile İtalyan Monza yarış pisti oyununu oynama şansını yakalan fuar ziyaretçilerini heyecan dolu dakikalar bekliyor.
 
Fuarın ilk iki gününde dört yüzü aşkın ziyaretçinin simülatörle yarışma imkanı yaşadığı etkinlik özellikle gençlerden büyük ilgi görüyor.
 
Etkinlik boyunca en iyi tur zamanına imza atan yarışmacılara sürpriz hediyelerin de verildiği yarış, yaklaşık 3 dakika sürüyor.
 
İZMİR AUTOSHOW – 8’inci Otomobil, Hafif ve Ağır Ticari Araçlar Fuarı;  İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Tic. A.Ş. (İZFAŞ) tarafından Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) ve Ege Otomotiv Derneği’nin (EGOD) destekleri ile düzenleniyor.
 
Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2013, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER