banner51

Atila'dan Öğretmenlere Sürpriz!

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü öğretmelere ayırdı. Gündüz okullara sürpriz ziyaretlerde bulunan Başkan Atila, akşam ise Bornova Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi'nde görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Atila, geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin kutsal bir görevi yerine getirdiğini söyledi.

Atila'dan Öğretmenlere Sürpriz!
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 24 Kasım'ı öğretmenlerle birlikte geçirdi. Sabah Bornova Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törenlere katılan Başkan Atila, daha sonra okulları gezdi. Mezun olduğu Kars Halil Atila İlkokulu,  Vedide Baha Pars İlkokulu, Mediha Mahmut Bey Ortaokulu ve Altındağ Anaokulu'nu ziyaret eden Başkan Atila, günlerini kutladığı öğretmelere karanfil dağıttı. Gittiği okullarda Atila'ya çocukların yoğun ilgisi vardı. Sınıflara girerek sürpriz yapan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet etti.
 
Başkan Atila, akşam ise Bornova Belediyesi'ne ait Şahin Tepesi Restoran'da 24 Kasım’ı kutlayan BELGEM  (Bornova Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi) öğretmenleriyle buluştu. Başarılı ancak maddi durumu yetersiz öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanmaları için bütün yıl emek veren öğretmenlerin etkinliğine katılan Başkan Atila, onlarla birlikte pasta kesti.
 
Tüm öğretmelerin öğretmenler gününü kutlayan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, "Geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz kutsal bir görevi yerine getiriyor. Böylesi zor bir görevi yerine getirirken onlara destek olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz" dedi.  “Başta Ulu Onderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün öğretmenlerimize çok şey borçluyuz” diyen Başkan Atila, “Bizler bu görevleri yapabiliyorsak, gençler öğretmenlik yapıp yeni nesilleri yetiştirebiliyorsa, hepsi öğretmenlerimiz sayesinde. Belgem Dershanesi’nde çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için çaba sarf ediyoruz. Bu çabada katkısı olarak tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER