banner51

Atila Muhtarları Yerinde Dinledi

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Atatürk Mahallesi’ne yapılacak çok amaçlı düğün salonunun temelini önümüzdeki günlerde atacaklarını açıkladı.

Atila Muhtarları Yerinde Dinledi
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Atatürk Mahallesi Muhtarı Pakize Namdar ile İnönü Mahallesi Muhtarı Necla Yamaturp ile birlikte iki mahallede yapılan çalışmaları yerinde gördü. Fen, temizlik ve tesisler müdürlüğü ile muhtarlar masası yetkililerinin de yer aldığı mahalle gezisinde, hep birlikte planlar incelendi, ihtiyaç duyulan pazaryeri, düğün salonu, park ve spor alanı gibi yatırımların nerede, ne şekilde yer alacağı konuşuldu.
 
Başkan Olgun Atila, Atatürk Mahallesi’nde temel kazı çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen iki katlı düğün salonunun yapılacağı alanda incelemelerde de bulundu. 1600 metrekarelik çok amaçlı düğün salonunun temelini önümüzdeki günlerde atacaklarını söyleyen Atila, “Tesis, sadece düğünler değil, diğer özel günlerde de kullanılacak şekilde çok amaçlı olarak hizmet verecek. Her bir katında 300 kişi kapasiteli düğün salonu, bodrum katında ise otopark bulunacak" dedi. Atatürk Mahallesi’ne ikinci kapalı pazaryeri müjdesi veren Başkan Atila, Seyit Şanlı Lisesi’nin üst sokağındaki açık pazayerini kaldırıp daha modern bir pazaryeri yapacaklarını söyledi.
 
İnönü Mahallesi’ndeki mevcut pazaryerinin de üzerini daha modern hale getireceklerini ifade eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Muhtar Necla Yamaturp’a aynı mahallede bulunan toprak sahanın suni çimle kaplanması için İzmir Büyükşehir Belediyesi nezdinde gerekli girişimleri yapacakları sözünü verdi.
 
İki kadın muhtar, talepleri doğrultusunda mahallelerinde önemli çalışmalar yapıldığı ifade ederek, Bornova Belediyesi’ne ve Başkan Atila’ya teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2015, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER