banner51

Atasoy,Toprak'ı Ziyaret Etti

Türk Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, temaslarda bulunmak üzere gittiği İzmir’de İzmir Valisi Mustafa Toprak’ı ziyaret etti.

Atasoy,Toprak'ı Ziyaret Etti
 
Nezaket Emine Atasoy, İzmir Valisi Mustafa Toprak’a Türk Sanayici İş kadınlarının ve İş Adamları Konfederasyonu ve Konfederasyonlar Topluluğu’nun ulusal ve uluslararası çalışmalarını hakkında bilgi verdi. Atasoy, "Önümüzdeki günlerde özellikle İzmir’de uluslararası ekonomik zirveler yapmayı planladıkları ve İzmir’de yapılacak olan uluslararası ekonomi ve ticaret zirvelerinin İzmir’e ve İzmir tanıtımına ve İzmir Ekonomisine büyük katkı sağlıyacağını düşünüyorum"dedi.
 
İzmir Valisi Mustafa Toprak, Nezaket Emine Atasoy’u kabulünda yapmış olduğu konuşmasında sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek "Biz İzmir Valiliği olarak her zaman STK’rın yanındayız. İnanıyorum ki yapacağınız bu uluslararası zirveler İzmir’e değer katacaktır" dedi. Toprak, Nezaket Emine Atasoy’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2014, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER