banner9

Ataer'in Yeni Başkanı Fatih Uysal

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi tarafından, sanayicilerin ’kesintisiz üretim’ yapmaları amacıyla 1988 yılında kurulan ATAER A.Ş.’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Norm Cıvata Yönetim Kurulu Başkanı, aynı zamanda İAOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Uysal oldu.

Ataer'in Yeni Başkanı Fatih Uysal
Yapılan genel kurulda, 2012 yılından bu yana tesisin başkanlığını yürüten Haydar Atılgan’ın görevi bırakmasının ardından ATAER’ in yeni Yönetim Kurulu seçildi. İAOSB Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Uğurtaş’ın başkanlığında, İAOSB Yönetim Kurulu Üyeleri Atilla Baysak ve Neslihan Ömer Kabaklı ile Bakanlık temsilcisinin yer aldığı divan heyeti eşliğinde düzenlenen Genel Kurul’da, İAOSB Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Uğurtaş Haydar Atılgan’a bugüne kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti. ATAER’in yeni Yönetim Kurulu’na görevinde başarılar dileyen Hilmi Uğurtaş, zorlu bir dönemde sorumluluktan kaçmayarak bu görevi üstlendikleri için ayrıca teşekkür etti. Uğurtaş, Norm Cıvata Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal ile birlikte Norm Grup Onursal Başkanı Nedim Uysal’a da Bölge’ye verdiği desteklerden dolayı bir teşekkür plaketi takdim etti.
 
Genel Kurulun ardından ilk kez toplanan ATAER Yönetim Kurulu’nda yapılan görev dağılımında; Fatih Uysal oybirliği ile ATAER’ in Yönetim Kurulu Başkanlığına, Atınç Abay Başkan Vekilliğine, Atilla Baysak da Murahhas Üye görevine seçildi. Yönetim Kurulu’nda ayrıca Bölge sanayicilerinden Tevfik Mağara, Şener Akgün, Sayıl Dinçsoy, Necdet İtmeç, Selim Jimi, Erol Narin, Esat Özdemir ve Aydın Tümentümür yer aldı.
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2015, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER