banner9

Amatör Kulüpler Yemekte Buluştu

Bornova Amatör Futbol Kulüpleri Birliği tarafından düzenlenen dayanışma yemeğinde iş, spor ve siyaset dünyası bir araya geldi.

Amatör Kulüpler Yemekte Buluştu
Yemeğe Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, MHP İzmir Eski Milletvekili Murat Koç ve Belediye Meclis üyeleri de katıldı. Müzik ve dans gösterileriyle renklenen gecede Bornova Amatör Futbol Kulüpleri Birliği Başkanı Efkan Muhtar, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’ya futbola verdiği destek için teşekkür plaketi verdi.
 
Amatör spor kulüpleri ile örnek bir dayanışma sergilediklerini söyleyen Başkan Olgun Atila, “Bu dayanışmanın her zaman devam etmesini diliyorum" dedi. Gençlere spor yaptırmanın büyük bir kazanç olduğunu vurgulayan Atila, "Daha önce olduğu gibi bundan sonra da spora yaptığımız yatırımlara devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde de yeni tesislerimizi açacağız" diye konuştu.
 
Bornova Amatör Futbol Kulüpleri Birliği tarafından düzenlenen dayanışma yemeğine katılan CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır da birliğe emek verenlere teşekkür ederek “Bornova, Türkiye’de sporun ve amatör sporun bir numaralı ilçesi. Bunu herkesin bilmesi gerekiyor" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2015, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER