banner9

Altınordu'da 2 Veda

Altınordu, sezon başında Osmanlıspor’dan kiraladığı forvet Yıldıray Koçal ve Antalyaspor’a transfer olan sol bek Gökhan Yılmaz ile yollarını ayırdı. Yıldıray’ın sözleşmesi feshedilirken, daha önce yarım devre Altınordu’da kiralık olarak forma giyip sezon sonunda Antalya’ya gideceği açıklanan Gökhan’a erken izin verildi. Altınordu’dan 100’ün üzerinde resmi maç oynayan Gökhan Yılmaz, takım arkadaşlarıyla vedalaşıp yeni takımına katıldı. İzmir ekibinde Antalya temsilcisine transfer olan Halil İb...

Altınordu'da 2 Veda
TORBALI’DA SAHALAR TAMAM
 
Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan’ın 30 yıllık hayali gerçek oldu, kulüp kaynaklarıyla inşa edilen Torbalı’daki Altınordu Futbol Meslek Okulu Tesisleri’nde iki çim sahanın açılışı yapıldı. Özkan, son 3.5 yıl içinde emeği, acısı çok, sevinci az günler geçirdiklerini söyleyerek, "Burası, benim 30 yıldır hayalini kurduğum yer. Bizler, bu toprakların çocuklarından gerçek profesyonel futbolcular yetiştirmek üzere yemin etmiş insanlar topluluğuyuz. Öyle bir inancımız var ki, bir gün işte bu topraklardan gerçek profesyonel futbolcular fışkıracak" dedi.
 
Hizmete giren iki doğal çim sahaya, Türk futbolunun iki emektarı Serpil Hamdi Tüzün ve Gündüz Tekin Onay’ın isimleri verildi. Yaklaşık 15 gün içerisinde tamamlanması hedeflenen ve çok özel bir teknikle yapılan suni çim sahaya ise İzmirspor’un efsanevi teknik direktörü Doğan Emültay’ın adı konuldu. Üç sahaya da üç büyük futbol adamının kısa hayat hikayelerinin anlatıldığı tabelalar yerleştirildi. Sahalara isim verme töreni önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek. Vefanın çok önemli bir kelime olduğunu vurgulayan Özkan, "İsimlerinin bu sahalarda yaşaması, bizlere büyük gurur veriyor" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2015, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER