Alagöz Kardeşler Coşturdu

Narlıdere belediyesi popüler müzik korosunun Narlıdere AKM’de bir konser verdi. Konserin konuk sanatçısı ise Türk müziğinin unutulmaz kardeşleri Rana-Selçuk Alagöz oldu.

Alagöz Kardeşler Coşturdu
Şef ferda yılmaz yönetimindeki ücretsiz olarak Narlıdere AKM’de gerçekleştirilen Narlıdere belediyesi popüler müzik korosu konserine Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Belediye meclis üyeleri, Narlıdere Kent konseyi başkanı Mükerrem Demir ve Narlıdereli müzikseverler katıldı.
 
Salona alkışlar eşliğinde giren Rana-Selçuk Alagöz kardeşler Narlıdere Belediye Popüler Müzik korosunun hazırladığı programı izlediler. Tango gösterisi sırasında büyüklerin göstermiş olduğu dans performansının yanı sıra minikler sahnedeki dans şovu ile izleyenleri büyüledi. Koronun seslendirdiği birbirinden güzel eserlerin ardından sahne sırası Rana-Selçuk Alagöz kardeşlerin oldu. ‘Atamam Ben kalbimi’, ‘Koş  Bakalım  Peşimden’, ‘Issız Ada’ gibi ölümsüz eserlerini seslendiren Alagöz kardeşler konserin sonunda bir sürprizi oldu. Popüler Müzik korosuna Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’ uda dahil ederek birlikte ‘Her şey Bitmiştir Artık’ adlı parçayı seslendirdiler. Konser sonunda Başkan Batur Narlıderelilere müzik dolu bir gece yaşattıklarından dolayı teşekkür ederken Narlıdere AKM’yi dolduran kadınların 8 Mart Dünya kadınlar gününü bir kez daha kutladı. Batur “ Kadına yönelik şiddet artık bir son bulması gerekiyor. Her gün yeni bir şiddet haberi duyuyoruz. Canımız yanıyor. Gerekli önlemler alınarak kanunların uygulanmasını, bu şiddetin artık bir son bulmasını istiyoruz.  Türk müziğinin unutulmaz kardeşleri Rana-Selçuk Alagöz’e bu muhteşem müzik ziyafeti için tekrar teşekkür ediyorum” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2015, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER