Akpınar'a Ödül!

Çocuklara yönelik projeleri ile adından söz ettiren Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği tarafından “Çocuk Dostu Başkan” ödülüne layık görüldü.

Akpınar'a Ödül!
Başta Çocuk Kulübü olmak üzere, belediyenin miniklere yönelik her projesini sürekli olarak takip ettiklerini ve değerlendirdiklerini belirten Birlik Başkanı Ümit Yaşar Işıkhan, “Karşıyaka, çocuklarımızın geleceğe huzur ve güvenle baktığı bir kent olma yolunda ilerliyor” dedi. Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar ise “Yapacağımız her projede, çocuklarımızı da düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
 
ÇOCUK ODAKLI PROJELER
 
Uluslararası arenada faaliyet gösteren ve 27 ülkede temsilciliği bulunan Aktivist Sanatçılar Birliği, çocuklara yönelik geliştirdiği projeler ve hizmetler nedeniyle Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı ödüllendirdi. Çocuk Kulübü başta olmak üzere, belediyenin çocuk odaklı her proje ve etkinliğini incelemeye alan Birlik yönetimi, yerel seçimlerin üzerinden geçen kısa sürede hayata geçirdiği hizmetleri için Başkan Akpınar’ı kutladı. Belediye Meclis Toplantısı’na katılan Birlik yöneticileri, Akpınar’a bir de teşekkür plaketi sundu.
 
HERŞEY ONLAR İÇİN
 
Bu ödüle layık görülmekten büyük mutluluk ve gurur duyduğunu ifade eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Geleceğimiz olarak gördüğümüz çocuklarımız için çalışıyoruz. Çocuklarımız bizlere her çalışmamızda yön veriyor. Çocuklarımız daha güzel bir kentte, daha güzel bir ülkede yaşasın diye var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 
 
“ÖRNEK OLMALI”
 
Uluslararası Aktivist Sanatçılar Birliği Başkanı Ümit Yaşar Işıkhan ise “Çocuklarımızın sosyal ve kültürel olarak gelişmesi için çok değerli projeleri hayata geçiren, çocuk haklarının korunması ve geliştirilmesi için her platformda desteğini ifade eden Sayın Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar’a örnek çalışmaları nedeniyle çok teşekkür ediyoruz. Diğer yerel yönetimlere de örnek olmasını diliyoruz” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2014, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER