banner51

AK Partili Kaya: 'Bu Oyunu Bozacağız'

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Konak’ın tarihi Eşrefpaşa semtinde düzenlenen kahvaltıda vatandaşlarla bir araya geldi. Eşrefpaşa Merkez Kahvehanesi’nde toplanan yaklaşık 300 kişilik grupla birlikte kahvaltı yapan Kaya, 16 Nisan’da yapılacak referandum için destek istedi.

AK Partili Kaya: 'Bu Oyunu Bozacağız'
16 Nisan’ın vesayet odaklarına, demokrasiyi içselleştiremeyenlere, Türkiye’ye kumpas kurmaya çalışan hainlere karşı ders verilecek bir gün olduğunu öne süren AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, şöyle konuştu:
 
"Her şey milletimizin gözleri önünde cereyan ediyor. 1960’da, 1971’de, 1980’de, 28 Şubat’ta, 27 Nisan’da ve son olarak 15 Temmuz 2016’da mili iradenin karşısına dikilenleri unutmadık. Vesayet odaklarını, Türkiye’nin büyümesini ve güçlenmesini istemeyenleri unutmadık. Biz bir mücadele veriyoruz. Verdiğimiz mücadele, Türkiye’nin beka mücadelesi. Ne kadar Türkiye düşmanı cephe varsa bir araya gelmiş, hep aynı türküyü söylüyor. Biz bu oyunu bozacağız. Bunlara öyle bir ders vereceğiz ki, bir daha Türkiye’ye düşmanlık etmeye fırsat dahi bulamayacaklar. Millet olarak kenetleneceğiz, bir olacağız, beraber olacağız, güçlü ve büyük Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Türkiye’nin bugün ihtiyacı olan şey, yerli ve milli bir duruşla, beka mücadelemize sahip çıkmaktır. Ne PKK, ne FETÖ, ne de DAEŞ, hiçbir terör örgütü bu birliğin karşısında duramayacak. Hainlerle mücadelemiz sonuna kadar sürecek, ülkemizin bağımsızlığına, egemenliğine ve bölünmez bütünlüğüne dokundurtmayız, bu böyle biline. Yok efendim Avrupa bunu diyormuş, başka bir ülke şunu söylüyormuş. Biz bu yolda kimin ne dediğine bakmayız. Biz bu yolda, binlerce yıllık tarihten gelen devlet olma vasfımız ve milli mirasımızın gerektirdiğini yapar geçeriz."
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER