Ak Parti'li Kadınlar Gönül Köprüsü Kurdu

AK Parti Bayraklı Kadın Kolları, Erzurum’un Horasan ilçesine bağlı bir köydeki okulda okuyan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere ’Eğitime Köprü Ol’ sloganıyla bir kampanya düzenledi.

Ak Parti'li Kadınlar Gönül Köprüsü Kurdu
 
Kampanya kapsamında Horasan’daki köy okulunda öğretim gören öğrencilerin birçok ihtiyacını karşıladıklarını belirten AK Parti Bayraklı Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız, "AK Partili kadınlar olarak kadın ve anne dilini kullanarak yürüttüğümüz bu projenin birlik ve beraberliğimiz için atılmış küçük ama anlamlı bir adım olduğunu düşünüyoruz. İzmir’den başlayarak Erzurum’dan Edirne’ye kadar tüm şehirlerimizde gerçekleştirmeyi planladığımız bu gönül köprüsü niteliği taşıyan proje ilk günden itibaren bizlerin en büyük mutluluğu oldu. Bu ve bunun gibi projelerle nice gönüllere dokunabilmek dileklerimizi iletiyor, bizlerle olmak isteyen herkese çağrıda bulunuyoruz" diye konuştu.
 
AK Parti hükümetlerinin 15 yıldır Türkiye’nin her yerine hizmet götürmek için var gücüyle çalıştığının altını çizen AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Av. Özgür Hızal da partili kadınların bu sosyal sorumluluk organizasyonunda yer almaktan onur duyduğunu söyledi.
Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2017, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER