banner51

AK Parti'den Sürpriz Hamle!

İzmir’de Basmane Meydanı’nda bulunan AK Parti Konak İlçe Başkanlığı binası, deniz manzarasının olduğu Kordon’a taşınacak. Hafta başında koltuğa oturan Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım, çalışmaya partinin en zayıf olduğu yerden Kordon’dan başlayacaklarını belirterek, "Dikeyde ve sahilde partimize yönelik yanlış algıyı düzeltmek için çalışacağız. Biz de İzmirliler gibi yaşıyoruz" dedi.

AK Parti'den Sürpriz Hamle!
 
İzmir’de hafta sonu yapılan kongreyle Konak İlçe Başkanı seçilen Temel Yıldırım, partinin Basmane Meydanı’ndaki binasını Kordon’a taşımak için arayışa geçti. 120 metrekare genişliğindeki binanın fiziki yetersizliği nedeniyle en az 200 metrekare genişliğinde yer arayan partililer, binanın Kordon’da olmasında ısrarlı. Yıldırım bunun gerekçelerini şöyle anlattı:
 
"Mevcut binamızda her birim için ayrı odamız yok. Daha verimli çalışmak adına yer arayışına girdik. Binanın ilçenin en prestijli yeri olan Kordon’da olmasını istiyoruz. Amacımız deniz manzarası değil. Aksine sırtımızı denize yüzümü halka dönerek siyaset yapacağız. Ak Parti’ye yakışan vizyonu ortaya koymamız gerekiyor. Kiranın iki kat artacak olmasını göze aldık. Yönetim kurulumuz bu masrafı karşılayabilecek güçte. Dikeyde ve sahilde partimize yönelik yanlış algıyı düzeltmek için çalışacağız. Biz de İzmirliler gibi yaşıyoruz. Kimsenin düşüncesiyle, inancıyla, yaşam tarzıyla ilgilenmiyoruz. Değerlerini sorgulamıyoruz. İzmir güzel bir şehir ama imar edilmesi gerekiyor. Partimizin yaptıklarını ve İzmir için yapacaklarını anlatacağız. Bunun için mahalle teşkilatlanmasına önem vereceğim. Mahalle yönetimleri kadınlardan oluşacak. Partiyi kadınların enerjiysiyle güçlendireceğiz."
 
Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2014, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER