AK Parti'den Kitapçıklı Açılım

1 Kasım'da gerçekleştirilen seçimlerin ardından AK Parti'den yeni bir atak geldi. Parti, seçim vaatlerini hayata geçirdiğini halka anlatmak için kitapçıklar kullanacak.

AK Parti'den Kitapçıklı Açılım

AK Parti İzmir İl Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Halil Ölmez, gerçekleştirilen Tanıtım ve Medya İlçe Birim Başkanları toplantısında kitapçıklara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.  

AK Parti’nin seçimden önce verdiği sözleri seçim sonrası öncelik sırasına göre hayata geçirdiğini söyleyen Ölmez, “Seçimden önce ne söz verdiysek sırasıyla hükümetimiz tek tek gerçekleştirdi. 2 ay gibi çok kısa bir süre zarfı içerisinde Parti olarak hükümetimiz nezdinde büyük reformlara imzamızı attık. Bu noktada parti genel merkezimizce hazırlanan ve gerçekleştirdiğimiz icraat ve reformların yer aldığı başvuru ve bilgilendirme kılavuzlarının İlçe Tanıtım ve Medya Başkanlarımıza iletilmesi talimatını verdik. İlçe Tanıtım ve Medya Başkanlarımızın da desteğiyle bilgilendirme kılavuzları İlçe Teşkilatlarımızın “Uç Beyleri” olan Mahalle Başkanlarımıza iletilmesi sağlanacak ve onlarda mahallelerindeki insanlar ile irtibata geçerek halkımızın gerçekleştirilen icraatlar hakkında bilgilendirilmesi sağlanacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2016, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER