banner51

AK Parti Çiğli'de Neler Oluyor?

AK parti Çiğli ilçe başkanlığında Belediye meclis üyesi Funda Özçoban, yeni dönem için meclis üyesi adaylığından çekildiğini açıkladı.

AK Parti Çiğli'de Neler Oluyor?
 
Gökdeniz Engin/Ben TV
 
AK Parti Çiğli'de daha önce Çiğli İlçe başkanlığı yapmış ve genel seçim ve referandumda partiye büyük katklılar sağlayan AK Parti Çiğli Belediye Meclis Üyesi Funda Özçoban, yeniden meclis üyeliği için AK Parti Çiğli İlçe Başkanlığı'na vermiş olduğu meclis üyesi adaylık dosyasını bugün geri çekti. 
 
Sosyal medya hesabı üzerinden meclis üyeliği adaylığını geri çektiğini paylaşan Özçoban'ın hesabında ki paylaşıma AK Parti'nin Çiğli Belediye Meclisi Grup Başkanı Sıddık Soysal oldukça manidar bir yorum yaptı. 
 
Soysal, Özçoban'ın meclis üyesi adaylığından çekilmesi ile ilgili şu ifadeleri kullandı: 
 
''Çiğli İlçemiz'de Ak Parti İlçe Başkanlı'ğı görevi sırasında Bir Genel Seçim ve Birde Referandum seçiminde başarılı bir görev yapan arkadaşımızın,Son gelişmelerin Partimize verdiği zarara ortak olmamak adına vermiş olduğu kararın ilgililere bir mesaj olmasını düşünmek istiyorum.Amma nerde!...''
 
 
 
 
Yılmaz'ın Ekibinde Olmamı İstemediler
 
Öte yandan istifa ile ilgili olarak BEN TV'ye konuşan Funda Özçoban,''İlçe teşkilatından gelen talepler üzerine böyle bir karar aldım. Bazı arkadaşlarım Çiğli Belediye Başkan adayı Adnan Yılmaz'ın ekibinde olmamamı istemedi. Ben de talepleri kıramadım o yüzden böyle bir karar aldım'' diye konuştu. 
 
 
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2014, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER