AK Parti Bayraklı'da Kadın Kolları Yenilendi

AK Parti Bayraklı İlçe Kadın Kolları yeni başkanı ve yönetim kurulu üyeleri belirlendi. Başkan Dilek Yıldız, referandumda neden evet denmesi gerektiğini kapı kapı gezerek anlatacaklarını söyledi.

AK Parti Bayraklı'da Kadın Kolları Yenilendi
AK Parti Bayraklı Kadın Kolları İlçe Başkanı Dilek Yıldız,  referandum için hemen çalışmaya başlayacaklarını belirterek, şunları söyledi:
 
“Çalışmalarımızı sadece yönetimimizle değil tüm kadınlarımızla yapacağız. Tüm mahallelerimizde gönüllü kadınlarımızla önümüzdeki referandum seçiminde çalışmaları göğüsleyeceğiz. Bizler her sokağa girerek, her kapıyı çalarak ’evet’in ülkemiz için neler ifade ettiğini anlatarak muhalefetin, ihanet gruplarının ve sosyal medyanın yalan yanlış söylemlerini çürüteceğiz. Yani, ’hayır’larına karşı ’evet’i sadece ’evet’ olarak değil, neden evet olması gerektiğini anlaşılır, net ve şeffaf bir biçimde anlatacağız. Tüm kadınlarımızla birlikte seçim için hazır kıtayız."  
 
Başkan Dilek Yıldız başkanlığındaki 30 kişilik AK Parti Bayraklı ilçe kadın kolları yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:
 
"Seval Yıldız, Özlem Yarımay, Ebru Mert, Aylin Üyücü, İpek Kurt, Şefika Yıldız, Berna Ercan, Gönül Semiz, Aysel Vizeli, Gülşah Gözde, Gülten Yaşlak, Şerife Dağcı, Meryem Haşimoğlu, Reyhan Öztürk, Zeynep Kurtoğlu, Şengül Baysal, Aysel Kudat, Dilek Kızılırmak, Sevil Özyurt, Ayşenur Doğanbey, Sema Çelik, Cemile Özay, Arzu Bahadır, Meryem Yorulmaz, Pınar Çağın, Semra Koçak, Nermin Doğan, Zuhal Yılmaz."
Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2017, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER