Ağrılılardan Başkan Sındır'a Destek

Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, göreve geldiği 2009 yılında ilk gittiği derneklerden biri olan İzmir Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Sındır’a bugüne kadar verdiği destekler nedeniyle teşekkür eden Dernek yönetimi, hemşerilerinin kente entegrasyonu konusunda yardım istedi. Başkan Sındır, ‘‘Herkese olduğu gibi, sizlere de her zaman kapımız açık. Bornova Belediyesi olarak her türlü işbirliğine varız’’ diye konuştu.

Ağrılılardan Başkan Sındır'a Destek
Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, İzmir Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Toplantıda geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonrası göreve gelen yeni yönetim kurulu ve çok sayıda üye hazır bulundu. Başkan Sındır’ın 4.5 yıllık görev süresince önemli işlere imza attığını söyleyen Dernek Kurucu Başkanı Dilaver Sarıhanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, özellikle Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konserde kendilerini çok sevdikleri sanatçı Aynur Doğan ile buluşturan Başkan Sındır’a teşekkür etti. Bornova Belediyesi’nin her zaman yanlarında ve destekçisi olduğunu ifade eden dernek temsilcileri, özellikle hemşerilerinin kente entegrasyonu konusunda Başkan Sındır’dan destek istedi.
 
Sındır: “Kapımız herkese açık”
 
Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, ilçelerinde faaliyet gösteren tüm hemşeri dernekleri ile işbirliği içerisinde olmaya özen gösterdiklerini söyledi. Bornova’nın Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine ve Balkanlara uzanan geniş bir coğrafyadan gelen vatandaşlardan oluştuğunu hatırlatan Başkan Sındır, ‘‘Belediyeler sizlere hizmet için var olan kurumlar. Bu anlamda kapımız her zaman açık. Etkinliklerinizi yapmak istediğiniz salonlarımız başta olmak üzere her türlü talebinizi imkanlarımız ölçüsünde ve yasalar çerçevesinde karşılarız’’ diye konuştu.  
Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2013, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER