banner51

Abdül Batur Personelle Bayramlaştı

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi Meclis salonunda Belediye personeliyle bayramlaştı.

Abdül Batur Personelle Bayramlaştı
Narlıdere AKM’de düzenlenen bayramlaşma törenine Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Başkan Yardımcısı Ali Ulvi Dülger, CHP Narlıdere İlçe Başkanı Cafer Esen, Belediye birim müdürleri, belediye meclis Üyeleri, Muhtarlar ve belediye personeli katıldı.
 
NARLIDERE'NİN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRİYORUZ
 
Narlıdere Belediyesi personel bayramlaşmasında çalışanlara yönelik bir konuşma yapan Narlıdere Belediye başkanı Abdül Batur ‘Sınırlarımıza kadar yaklaşan savaş davullarının gölgesinde de olsa moralimizi bozmamalı, birlik ve beraberliğimizi güçlendirerek hareket etmeliyiz’ diyerek sözlerine başladı. Batur, " Narlıdere’nin önünde çok önemli adımlar. Vatandaşların huzuru, konforu ve hayat standartları için hazırlamış olduğumuz projelerimiz var. Seçim zamanında söz verdik ve şimdi sırasıyla gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm için çok önemli aşamalar kaydettik. Yılbaşına kadar imar planları tamamlanmış olacak. Vatandaşlarımız gecekondu şartlarından kurutulup çağdaş yaşam standartlarına kavuşacaklar. Narlıdere’nin yeşil alan ihtiyacını karşılamak için söz verdiğimiz Beyaz vadi projesi başladı. En yakın zamanda vatandaşların hizmetine sunulacak. Biz seçimleri geride bıraktık verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmeye çalışıyoruz. Narlıdere’de bizi eleştiren kesimlerinde farkına varması gereken şu ki seçimler bitti şimdi icraat zamanı. Biz Narlıdere’nin geleceğini şekillendiriyoruz. Sadece bugünü düşünmek yetmez, ileriye dönük planlar yapıp bunları hayata geçirmek zorundasınız.
 
Tüm bu işleri işte bu odada bulunan siz değerli çalışanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Emek veren taş üstüne taş koyan tüm çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz hiç bozulmasın. Bu duygu ve düşüncülerle burada bulunan siz değerli çalışma arkadaşlarıma ve ailelerinize iyi bayramlar diliyorum" diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2014, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER