2015 Yılı Bütçesi Kabul Edildi!

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur başkanlığında toplanan Narlıdere Belediye Meclisi 2015 yılı bütçesi oy çokluğuyla onayladı. Başkan Batur, Ekim ayı İkinci Belediye meclis toplantısında ayrıca Narlı ve Çatalkaya mahallelerinde Kentsel dönüşüm ile ilgili yapılan jeolojik ve fiziki inceleme neticelerinin önümüzdeki hafta Çarşamba günü askıya çıkacağının müjdesini verdi.

2015 Yılı Bütçesi Kabul Edildi!
Oy çokluğu ile kabul edildi
 
Narlıdere Belediyesi Ekim ayı olağan ikinci meclis toplantısı Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi meclis salonunda gerçekleştirildi. Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’un başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda belediyenin 2015 mali yılı performans programı kabul edilirken, 2015 yılı bütçesi ise oy çokluğu ile meclisten geçti. Narlıdere Belediyesinin 2015 yılı Bütçesi 45 Milyon 970 bin TL oldu. Başkan Batur bütçenin onaylanmasından sonra gerçekleştirdiği konuşmada 2015 yılı bütçesinin Narlıdere’ye hayırlı olmasını diledi. Batur “Narlıdere sanayisi olmayan, gelirini sadece emlak ve esnafın ödediği vergilerden elde eden bir ilçedir. Narlıdere’de huzur ve kardeşlik hakim. Narlıderelilerin ve Türkiye’nin dört bir yanından Narlıdere’ye bu huzurlu ortamda yaşamak için gelen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Bütçemizin el verdiği ölçüde Narlıdere’nin modern görüntüsünü daha da güzel hale getirmek için çalışmalarımız ve projelerimizi sürdüreceğiz.” dedi. 
 
Haftaya askıya çıkılıyor
 
Narlı ve Çatalkaya mahallelerinde Kentsel dönüşüm ile ilgili yapılan jeolojik ve fiziki inceleme neticelerinin tamamladığını ifade eden Batur, çalışmaları Önümüzdeki hafta askıya çıkaracağız. Narlı ve Çatalkaya mahallerinde yaşayan vatandaşlarımız hali hazır çalışmalarını kooperatifler ve komisyon görevlilerini bilgilendireceğiz. Bu bilgiler otuz gün boyunca askıda kalacak. Yaklaşık yirmi gün sonrada Atatürk ve 2. İnönü mahallelerinin çalışmaları tamamlanarak vatandaşlarımızın bilgisine sunulacak” dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2014, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER