2 Yıl Aradan Sonra İddialı Proje

İzmir'de 32 yıldır 100 bininin üzerindeki kişiyi mülk sahibi yaparak, barınma sorununu çözen ve 200 milyon dolar yatırım gerçekleştiren Ege-Koop. 2 yıl aradan sonra İzmir'de konut ve inşaat sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için çalışmalarını tamamlama aşamasına getirdi. Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Çiğli'de İzmir Körfezi zirvesinde bölgenin deniz gören son yerinde 400 konut yapacaklarını söyledi.

2 Yıl Aradan Sonra İddialı Proje
Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Çiğli İlçesi'nde 55 bin metrekare inşaat alanında 116 metrekare 2 artı 1, 159 metrekare 3artı 1'den oluşan zemin katından bile denize ve körfeze hakim 400 konut yapacaklarını belirterek, "Maliyetin iki katına satılan konutlarla ilgili piyasaya yeniden ayar vereceğiz. Ege-Koop'un geçmişi geleceğine kefildir. Her zaman daha iyisini yapmak için insana saygımız gereği insan odaklı projelerle mükemmeliyetçiliğimizden kesinlikle ödün vermedik. İzmir- İstanbul otoyolu ile İzmir- Ankara hızlı Tren Projesi'nin 2- 3 yıl içerisinde hizmete gireceği düşünülürse, Çiğli'de yapacağımız Ege-Koop İzmir Körfezi Evleri Projesi'nin önemi çok daha iyi anlaşılacaktır" dedi. 
 
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan'ı makamında ziyaret eden Hüseyin Aslan, projesi hakkında bilgi verdi. Arslan da “Türkiye'nin en büyük ve başarılı kooperatif örgütlenmesi Ege-Koop'un ilçemize ve kentimize kazandırdığı projeleri herkes biliyor. Yeniden böylesine bir proje ile ilçemize kentleşme anlamında önemli katkı sağlayacaktır. Ege-Koop'a ve bu projede yer alacak kooperatif ortaklarına elimizden gelen desteği vermeye hazırız" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2016, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER