2 Bin Kişiyle Bayram Yemeği

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Kurban Bayramı'nı çalışma arkadaşları ile birlikte kutladı. Örnekköy Şantiye Tesisleri'nde kurulan bayram sofrasında ilk kez 2 binin üzerinde belediye personeli, bürokratlar ile CHP ve AK Partili meclis üyeleri de bir araya geldi. Başkan Akpınar "Biz büyük bir aileyiz. Karşıyaka'mızı birlikte yöneteceğiz" dedi.

2 Bin Kişiyle Bayram Yemeği
Hayata geçirdiği sosyal ve kültürel projelerle adından söz ettiren Karşıyaka Belediyesi, Kurban Bayramı'nı tek yürek olarak kutladı. Şantiye Tesisleri'nde kurulan bayram sofrasında; Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar, başkan yardımcıları, birim müdürleri, CHP ve Ak Partili meclis üyeleri ile tüm birimlerde çalışan 2 bin belediye personeli bir araya geldi. İlk kez bu kadar kalabalık ve bir arada organize edilen bayram yemeği, renkli görüntülerin yaşanmasına sahne oldu.
 
2 BİN KİŞİLİK AİLE FOTOĞRAFI
 
Bayramlaşma törenine katılanlara kavurma, pilav, salata ve tatlı ikram edildi. Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar da sofraya çalışma arkadaşları ile birlikte oturdu. Belediye personeliyle bir süre sohbet eden Başkan Akpınar, Karşıyaka Belediyesi'nde iş barışının sağlandığını, statü ayrımının hissedilmediğini ve tüm çalışanların kendilerini mutlu hissetmesinin, hizmetlere de olumlu yansıdığını söyledi. Yemek sonrasında ise tüm çalışanlarla birlikte 'Aile Fotoğrafı' çektirildi. Sendika ve işçi temsilcileri de Başkan Akpınar'a çiçek vererek, teşekkür etti.
 
"BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ"
 
Kurban Bayramı'nın tüm ailelere mutluluk ve huzur getirmesini dileyen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar "Bayram sofrasında gösterdik ki; bu belediyede herkes bir, kimsenin kimseden farkı yok. Farkımız da bu dayanışmamız ve kardeşliğimiz olacak. İlk defa, taşeronu, memuru, sözleşmelisi, yöneticisi ve meclis üyeleriyle hep birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çalışma performansımızı hiç düşürmeden, Karşıyakamıza ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu kenti birlikte yöneteceğiz çünkü biz ortak bir kaderi yaşıyoruz ve büyük bir aileyiz. Her günümüz bayram tadında geçsin. Sizlere, ailenize ve tüm Karşıyaka halkına mutlu bir bayram diliyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER