banner9

'15 Temmuz Haçlıların Son Saldırısıdır'

Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Bayram Sakartepe 15 Temmuz darbe girişimi sırasında milletin vatanına sahip çıktığını belirterek, "15 Temmuz haçlıların son saldırısıdır. Vatanımızı, Irak’a Suriye’ye çevirmenin bir provasıydı. Bu millet, vatanına sahip çıktı ve Siyonistlerin oyununu bozdu" dedi.

'15 Temmuz Haçlıların Son Saldırısıdır'
 
Ödemiş Belediyesi Nikah Salonu’nda yapılan Saadet Partisi kongresine SP İl Başkanı Bayram Sakartepe, genel kurul üyesi Mustafa Dağbağ, SP İlçe Başkanı Orhan Halıcı, Başkan adayı Şahap Bozkurt, partililer ve delegeler katıldılar. 58 delegenin oy kullandığı seçimde tek aday olan Şahap Bozkurt SP Ödemiş İlçe Başkanı seçildi. Kongrede konuşan SP İl Başkanı Sakartepe, "Biz Milli Görüş Hareketiyiz. Siyasi partiler gelir geçer, iktidar olup biterler ama hareketler her zaman ayaktadırlar. Bizim rakamlarla ifade edilmeyecek gücümüz vardır. Geçmişte iktidarda bulunduğumuz zaman, Kıbrıs Harbi’ni yaptık. Bu harp İslam aleminin tek kazandığı toprak parçasıdır. 15 Temmuz haçlıların son saldırısıdır. Vatanımızı, Irak’a Suriye’ye çevirmenin bir provasıydı. Bu millet, vatanına sahip çıktı ve Siyonistlerin oyununu bozdu" dedi. Mutlaka iktidara gelip adil düzeni kuracaklarını belirten Sakartepe, şöyle konuştu:
 
"Şu an, dünyaya baktığımız zaman, bütün her taraf kan ve gözyaşı, Müslümanlardan akmaktadır. Mutlaka iktidara gelip önce adil düzeni kuracağız, daha sonra, D8’i canlandıracağız. Rakibimiz ne kadar güçlü olursa olsun, ne kadar zengin olursa olsun, inanıyorsanız üstünsünüz. İngiltere yüzde 52 oyla Avrupa Birliği’nden çıkmaya karar verdi. İngiltere Avrupa Birliği’nden çıktıktan sonra, AB’nin devam etme şansı yok. Darbenin arkasında, hem Avrupa Birliği, hem Amerika, hem de Siyonist İsrail var. Bunlar bizi bölmek istiyorlar, neslimizi esir etmek istiyorlar. Topraklarımızı işgal etmek istiyorlar. Kurbanlık koyun gibi bunlara mı teslim olacağız. Bugün hala AB ye girmek demek Titanic gemisine binmek demektir. Türk halkı, AB ye girmek istemiyor. Yapılan anketlerde halkımızın yüzde 80’i AB ye karşı. Hükümete çağrıda bulunuyoruz. AB sevdasından vazgeçin, Türkiye’nin Liderliğinde D8’e hayat verin, ondan sonrada D60’ı birlikte kuralım. D8 ve D60 dan sonrada, İslam birliğini kuralım. Bu zalim batı, dünyaya adaletle hükmedemez. DEAŞ ve IŞID bütün İslam beldelerindeki camileri yerle bir etti. İsrail’e bir tek kurşun bile atamadılar. Bunları destekleyen Amerika ve AB ülkeleri, İsrail. Irak’ı, Suriye’yi IŞID ve DAEŞ le işgal ettiler. Bunların arkasında Amerika var. İslam Birliğini kurarak bunların hepsinin hakkından geliriz."
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2016, 19:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER