14 İlçeye Nezaket Ziyareti!

Ak Parti İzmir İl teşkilatına ağabeylik hekimlik ve Hakimlik yapan başarılı Ak parti İzmir İl Eski Başkanı Ömer Cihat Akay çıktığı 25 dönem milletvekilliği aday adaylığı yolunda birinci bölgede bulunan 14 ilçeye nezaket ziyareti yaptı.

14 İlçeye Nezaket Ziyareti!
Ak Parti İzmir eski İl Başkanı ve birinci bölge milletvekili aday adayı Ömer Cihat Akay 7 Haziranda yapılacak 25 dönem milletvekilliği seçimlerinde İzmir’in sesini ve nefesini Ankara’ya taşımak için yola çıktı.
 
Seçimlere yaklaşık 90 gün kala Ak parti eski İzmir İl başkanı ve birinci bölge milletvekili aday adayı Ömer Cihat Akay, daha önce 3,5 yıl birlikte çalıştığı teşkilat mensuplarıyla hasret giderdi. Aday adayı olarak karşılarına çıkan Akay’a büyük ilgi gösteren teşkilat mensupları destek sözü verdi. Gördüğü büyük ilgi nedeniyle duygulanan Akay, “ 3.5 yıl birlikte görev yaptığım sizlerle bir araya gelmekten çok büyük mutluluk duydum. Daha önce il başkanı olarak huzurunuza çıkıyordum şimdi ise milletvekili aday adayı olarak karşınızdayım. Geçmişte verdiğiniz destek sayesinde başarılı bir dönem geçirdik ve pek çok başarıya birlikte imza attık. Şimdi milletvekili adayı olarak aynı desteği bekliyorum. Teşkilatın içinden çıkan birisi olarak sizlerin Ankara’da temsilcisi olmak için adayım. Sizlerin beklentilerini, sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu sorunların çözümü için milletvekili olarak üzerime düşeni yapacağıma huzurlarınızda söz veriyorum'' diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2015, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER