10 Yaşında Çocuğa Tecavüz!

İstanbul'daki yakınlarının ziyaretinden yalnız dönen erkek çocuğuna yolculuk yaptığı şehirlerarası otobüste, tecavüz ettiği ileri sürülen şoför ile host gözaltına alındı. İki zanlı tutuklanırken, tecavüzden sonra çocuğa gönderdikleri belirtilen telefon mesajlarının da incelemeyle alındığı belirtildi.

10 Yaşında Çocuğa Tecavüz!

İstanbul'daki yakınlarının yanına geçen hafta ziyarete giden 10 yaşındaki Ö.H., İzmir'de yaşayan annesi R.Ş.'nin yanına dönmek için şehirlerarası çalışan bir firmanın otobüsüne bindi.

Yalnız yolculuk yapan Ö.H.'ye, iddiaya göre, yolda otobüs şoförü 47 yaşındaki F.S. ile host 22 yaşındaki H.S., şoförlerin dinlendiği ve otobüsün alt kısmında bulunan bölümde tecavüz etti. İzmir'e geldikten sonra da F.S. ve H.S., H.Ö.'ye cinsel içerikli mesajlar çekti. H.Ö.'nün olayı eşinden ayrı yaşayan annesi R.Ş.'ye anlatması üzerine durum, polise bildirildi.

Gözaltına alınan zanlılar, polis merkezine götürüldü. İşlemleri tamamlanan iki zanlı sevk edildiği mahkemece tutuklandı. İki zanlının küçük çocuğa attığı ileri sürülen cep telefonu mesajlarının da incelemeye alındığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2012, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER