banner9

Zayıflamada Son Trendler

Sizleri en yeni, bilimsel, özü sağlık olan, standartlardan farklı, yepyeni, kişiye özel, doğru beslenerek zayıflatan metotlar ile tanıştıracağız. Bu yeni yaklaşımları siz de deneyerek hızlı, rahat, güzel ve farklı bir zayıflama diyeti uygulayabilirsiniz.

Zayıflamada Son Trendler

BURÇİN ÇELİKEZER / BEN HABER

Merhaba sevgili Ben Haberciler.

Zayıflama, incelme dediğimizde pek çoğumuzun heyecanla karşıladığı, hayır diyemeyeceği bir kavramı konu ediyor oluruz çoğu zaman.
 
Aslına bakarsanız pek çoğumuz da bazı dönemlerimizde ya kendimize özgü ya da bir uzman danışmanlığında zayıflama diyetleri veya programları denemiş, uygulamışızdır. Başarılı olduğumuz da olmuştur sonuç alamadığımız da.
 
Aslında çoğumuz diyet dendiğinde genel kuralları, düzenleri, ara öğünleri, su içmeyi, bir öğün sebze yiyip bir öğün ızgara et veya ürünleri tüketmeyi, ekmek ve tatlıyı kesmeyi, kuru kayısı taşımayı çok iyi biliyoruz. Bu standarda yakın zayıflama sisteminden de çok sıkılmış, en son yenilikleri merak ediyor olabiliriz.
 
Sizleri en yeni, bilimsel, özü sağlık olan, standartlardan farklı, yepyeni, kişiye özel, doğru beslenerek zayıflatan metotlar ile tanıştırmanın zamanı geldi. 
 
Bu yeni yaklaşımları sizler de deneyerek hızlı, rahat, daha da kişiye özel, yepyeni diyet modelleri keşfetmiş ve yağ kaybı hatta kas kazanımı ile sonuçlanmış güzel ve farklı bir zayıflama diyeti uygulamış olursunuz.
 
 
ALKALİ SIVILAR VE SIVI DETOKS KÜRLERİ
 
Bu yöntem özel hazırlanmış ALKALİ sebze, meyve ve besin karışımlarıyla hazırlanmış, haftada iki veya maksimum üç gün süreyle uygulanan, katı beslenmeye ara verilen, kilo vermeyi ayrıca detoksla karaciğer ve bağırsak sistemini arındırmayı hedefleyen diyet metodudur.
 
Sağlık sorunu olmayan ve kilo fazlası 2 - 4 kilo ile sınırlı kişiler için geçerlidir.
 
 
İÇERİĞİ PROTEİNCE ZENGİNLEŞTİRİLİP GÜÇLENDİRİLMİŞ ÖZEL ÜRETİM PAKET GIDALAR 
 
Bu yöntem dünyada çok yaygın, ülkemizde yaklaşık iki yıldır aktif kullanılan, sizin tıbbi analiz ve değerlendirmelerinizden sonra sadece uzman kontrolünde, şahsınıza sipariş edilen, protein içeriği eşit hale getirilmiş, çorbadan makarnaya hatta tatlıya kadar özel formülle üretilmiş gıdaların günlük planda yenildiği diyet modelidir.
 
Normal diyetlere kıyasla daha çok yağ yakımının yanı sıra kas kazanımı sağlayabilen şeker, kolesterol sorunu dahil özellikle metabolik sendromda ve çeşitli sağlık sorunlarında da uzman eşliğinde kişiye özel uyarlanarak yapılan diyet tekniğidir.
 
Ürünler sizin için özel sipariş edilir. Protein kısıtlanması yapılmış hastalar hariç pek çok metabolizmaya uygun yeni bir alternatif yöntemdir. Ürünlerin hazır geliyor olması, diyette bulamama yapamama sorununu ortadan kaldırır.
 
 
DNA ANALİZİ DOĞRULTUSUNDA GIDA İNTOLERASYONLARININ TESPİTİ
 
Rutin diyet programlarına farklılık getiren, sizin bedeninize en uygun olan ve hiç uygun olmayan besinlerin tespit edilip beslenme programından uzaklaştırılması ile kişiye özel olarak planlanmış diyet metodudur. Az kilo problemi olup özellikle hazımsızlık, şişkinlik, migren, eklem ağrısı, halsizlik ve defekasyon sorunları olan kişiler için uygundur.
 
 
HAFTALIK ELEMİNASYON METODU 
 
Her hafta bir gıda grubunun uzaklaştırılmasına dayanan, yapımı kolay yeni diyet metodudur. Gluten, laktoz, et ve ürünleri, meyve ve en son çiğ ve pişmiş sebzenin sistemden elemine edildiği yöntemdir. Gelişme dönemi dışında ve herhangi bir hastalık bulgusu yok ise yapılan, haftalık uygulanan yeni yaklaşımlardan biridir.
 
Tüm bu yöntemler sadece uzman eşliğinde uygulanabilir. Öncesi veya sırasında kan tahlili mutlaka yapılmalıdır. Beslenme uzmanınıza danışmayı unutmayın.
 
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2016, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER