banner51

Ten Rengine Göre Ruj Nasıl Seçilir?

Cilt rengine göre yapılan makyaj ve güzellik teknikleri ile her zaman daha kusursuz bir çekicilik elde edersiniz.Özellikle makyaj uygulamalarında dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı ten rengidir.Gece ve gündüz makyajı için ise ten renginizi vurgulayan ruj seçimleri yapmalısınız.

Ten Rengine Göre Ruj Nasıl Seçilir?
Ten rengine uygun bir ruj rengi seçimi ile makyajınızı daha çekici ve doğal yapmış olursunuz.Makyajda ruj seçimi oldukça önemlidir.Kötü ve teninize uymayan bir ruj sizi kötü gösterecektir.Ruj satın almadan dudağınızda deneme yapamazsanız ilk önce bileğinizde mutlaka deneyin.
 
 
Esmer Tenliler: Esmer tenli bayanlar daha parlak ve gösterişli ruj renklerini seçebilirler.Parlak kırmızı, bordo, fuşya renleri ve nude renkler ten renginiz ile uyum sağlar. Parlak ve canlı renklere öncelik verebilirsiniz.
 
 
Açık Tenliler: Açık tenliler ise mercan renkleri, pembemsi açık kırmızılar seçebilirler.Çok parlak ve neon renklerden uzak durmalısınız.Lila renkleri ve şeftali tonları da beyaz tenlilere en çok yakışan ruj renkleri arasındadır.
 
 
Buğday Tenliler: Buğday tenli bayanlara ise genelde her ruj rengi yakışır.Nude renkler, pembeler, kırmızılar ve kahverengi ruj renklerini seçebilirler.
Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2015, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER