Teknoloji, yatağa girdi!

Gelişen teknoloji, yaşamımızın her alanına girmeye başladı

Teknoloji, yatağa girdi!

İnsanoğlunun seks hayatını değişecek teknolojiler de, bu yüzyılda ortaya çıkmaya başladı… 

Teknoloji ve yaşam, birbirinden ayrılmaz parçalar haline geldi. Öyle ki; birçok etkinlik sadece sosyal medyada paylaşmak amacıyla yapılıyor. Teknoloji artık yatak odalarınıza da girdi desek, ne derdiniz? Evet! yanlış duymadınız, teknoloji cinsel yaşamı daha renkli ve haz alıcı hale getirmek için kullanılıyor. Biz de sizin için teknolojinin nasıl seks yaşamına dahil olduğunu derledik. 

SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜKLERİ

Şimdilik oyun alanında kullanılan Oculus Rift, Leap Motion isimli yeni bir teknolojiyle porno izleyenlere 3D'nin ötesinde bir gerçeklik sunuyor. Kullanıcılar kendisini videonun içerisinde gibi hissedecekler. 

ROBOTİK UZUVLAR

Robotik uzuvların asıl amacı elbette uzuvlarını kaybetmiş insanların hayatını kolaylaştırmaktır. Ancak hissetme duyusunun geliştirilmesiyle cinsel hayata karışacak. Yakında direkt olarak kas sistemine etki edecek sensörler eklenecek. Bu şekilde seksten daha fazla haz alabilmenin mümkün olacağı söyleniyor.

MEKANİK DIŞ İSKELET

Şu an için genellikle askeri alanlarda kullanılan robotik dış iskelet, yakında başka amaçlar için de kullanılabilecek. İnsanlar bu dış iskelet sayesinde yatakta daha esnek ve güçlü olabilecek. 

İNSANSI SEKS ROBOTLARI

Robot teknolojisi gün geçtikçe çok değişik bir hal almaya başladı. Konuşan, gülen, ağlayan, yemek yapan robotların yanında şimdi de seks robotları ortaya çıktı. Yapay zekâya sahip seks robotları, 2018’de piyasaya sürülecek. ABD’nin California eyaletindeki San Marcos şehrinde imalatı devam eden insansı robotlar, internet teknolojisi sayesinde akıllı telefonlarla etkileşime geçiyor. Gözleri, burnu, dudakları ve kulakları adeta bir insan cildi gibi olan robotlar yalnızlık sorunu çeken kişilerin imdadına koşacak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER